Praca INSTRUKTOR SPORTU, PŁYWANIA Brzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Nauka pływania

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR SPORTU, PŁYWANIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: instruktor sportu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Karta ref. DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor sportu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC - od 900 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców, wspomaganie pracy handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

WOŹNA - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi, odkurzanie i mycie na mokro powierzchni podłogowych, mycie o dezynfekcja sanitariatów, ścieranie kurzy, pomoc przy wydawaniu posiłków, zmywanie naczyń (zgodnie z programem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Bełchatów (łódzkie)

GLAZURNIK - 2 000 - 3 000 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 750 PLN

praca przy robotach murarskich,tynkarskich-elewacyjnych,dociepleniowych w technologii"lekkiej-mokrej"
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI ROBOTNICY OBRÓBKI KAMIENIA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Sienno (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wykonywanie prac porządkowych, drobne naprawy remontowo - budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Czerna (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO- TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - od 1 950 PLN

przewóz towarów na terenia Europy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Międzybrodzie Bialskie (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż paliw oraz artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w czynnościach organizacyjnych i realizacji zajęć z podstawy programowej,
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Łosice (mazowieckie)

prace porządkowe dookoła budynku, zbieranie odpadów z terenu gminy, załadunek i rozładunek odpadów, prace porządkowe na stacjach uzdatniania wody.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Solec (mazowieckie)

SPECJALISTA BEZPIECZEŃSTWA OPROGRAMOWANIA - od 6 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średie, preferowane wyższe, doświadczenie zawodowe: przynajmniej półroczne, pożądane 2 letnie, umiejętności: znajomość stosu TCP/iP, net/Java, techniki manualnego/automatycznego testowania aplikacji QA, HTML, Java Script, znajomość j. rosyjskiego, angielskiego biegle. Ogólny zakres obowiązków: analiza zabezpieczeń w systemach IT, aplikacjach webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, przygotowywanie dokumenntacji technicznej, raportów i poprawek(net/Java).Obsługa kontrahentów m.in. Federacji Rosyjskiej, UE, USA, KANADY.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Lublin (lubelskie)

Obsługa programu PC Biznes, wypełnianie wniosków kredytowych oraz polis ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż rajstop i bielizny
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Gdańsk (pomorskie)

UBEZPIECZYCIEL - POŚREDNIK UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

ubezpieczyciel - pośrednik ubezpieczeniowy / nabór staż do 30 r. ż. POWER
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Pabianice (łódzkie)

DRUKARZ SITODRUKOWY (S) - 997,4 PLN

wykonywanie nadruków metodami sitodruku, termodruku oraz bezpośrednio na odzieży, obsługa maszyn poligraficznych tj.: drukarka DTG, karuzela automatyczna i manualna do sitodruku, ploter tnący, przygotowywanie obróbka grafik do druku
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Tuchów (małopolskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO - do 1 850 PLN

przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych, prowadzenie korespondencji emailowej (klient biznesowy), wspieranie Dyrektora Handlowego w bieżących zadaniach
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

mechanik pojazdówe samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, meldunek gości, rozliczanie pobytów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Łaszczówka-Kolonia (lubelskie)

DORADCA KLIENTA (SKLEP Z ART. DZIECIĘCYMI) - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, doradzanie w wyborze towarów dla przyszłych mam. Dbanie o porządek w miejscu pracy w pełnym znaczeniu, obsługa kasy fiskalnej. Praca w Brzesku.
"Dzidziuś" Krzysztof Multan - 2016-10-13 - Brzesko (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

Roboty budowlane ( zbrojenia, murowanie)
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Świeszyno (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Władysławowo (warmińsko-mazurskie)

POMOC TERAPEUTY (W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH) - od 1 850 PLN

Przygotowywanie pomocy dydaktycznych, asystowanie i pomoc osobom niepełnosprawnym w treningach samoobsługi. Towarzyszenie w zajęciach w formach indywidualnych i grupowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI TECHNICY SIECI INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

instalator sieci internetowych-
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA TECHNOLOG - PRODUKCJA OBUWIA - od 3 000 PLN

Projektowanie procesów technologicznych produkcji obuwia
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Nowy Targ (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Dobra (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed