Praca INFORMATYK Sandomierz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Mickiewicza 34, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
administrowanie serwerem PCPR, obsługa informatyczna, projektowanie sieci, zarządzanie stronami www.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 4)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, informatyczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
składanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 28-06-2016r.szczegółowe informacje o wymaganiach i sposobie aplikowania dostępne na stronie internetowej pcpr_sandomierz (at) op.pl zakładka BIP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 34

Profil działalności pracodawcy: pomoc społeczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*