Praca HYDRAULIK Siedlce P.U. KONWESBUD Jacek Wesołowski

TEREN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO, 26-060 Siedlce, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Instalacje wewnętrzne i zewnętrzn, przyłącza wod-kan, wykopy, prace ziemne, odwodnienia. Kontakt tel. 790 482 836

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chęciny

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Hydraulik

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe 3 lata

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość hydrauliki w każdym systemie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa elektronarzędzi

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: mile widziane uprawnienia

Nazwa pracodawcy: P.U. KONWESBUD Jacek Wesołowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Adres pracodawcy:
. 61, 26-060 Siedlce, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Chęciny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Ulica pracodawcy: .

Numer budynku pracodawcy: 61

Profil działalności pracodawcy:
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik