Praca HYDRAULIK Krajno Pierwsze JACOTERM Jacek Stępnik

26-008 Krajno Pierwsze 115, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Umiejętność samodzielnego wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych różnymi systemami,instalacji centralnego ogrzewania różnymi systemami,montaż kotłowni gazowych olejowych na paliwo stale.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krajno Pierwsze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Górno

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Orzeczenie o niepełnosprawności

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: JACOTERM Jacek Stępnik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Górno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krajno Pierwsze

Numer budynku pracodawcy: 115

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: monter instalacji i urządzeń sanitarnych