Praca HOSTESSA Śrem kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
zachęcanie klientów do aktywności fizycznej - jazda na rowerku stacjonarnym w ramach zakupu i czynności fizycznej klient otrzymuje torbę gratis.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 192 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka za godzinę ok. 12 zł

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Śrem

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: śremski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 192 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0:
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Śrem

Staszica 3, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: śremski

Gmina pracodawcy: Śrem

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Śrem

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Śrem

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa