Praca HOSTESSA Jelenia Góra kontakt przez OHP

Stanowisko: HOSTESSA

Wynagrodzenie: 10 - 15 PLN

Zakres obowiązków: roznoszeie ulotek, rekrutacja chętnych uczestników.

Data publikacji: 2016-06-24

Lokalizacja: Jelenia Góra (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
roznoszeie ulotek, rekrutacja chętnych uczestników.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie za godzinę pracy plus premie.

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jelenia Góra

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 15 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Jelenia Góra

Wiejska 29, 58-506 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Ulica pracodawcy: Wiejska

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Jelenia Góra

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

HOSTESSA - do 10 PLN

Wykładanie towarów
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Frysztak (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 14 PLN

przewożenie towarów
kontakt przez OHP - 2016-06-29 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

OPERATOR - USTAWIACZ EKSTRUDERA - od 3 000 PLN

Obsługa ekstrudera, ustawienie i kontrola procesu produkcyjnego
kontakt przez OHP - 2017-10-25 - Strzelce Opolskie (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/ŚLUSARZ - od 11 PLN

obsługa maszyn, czynnosci pomocnicze na magazynie, pakowanie produktów
kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Nowa Dęba (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

składanie, pakowanie i skanowanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Gądki (wielkopolskie)

KASJER - od 13 PLN

Kasjer - Sprzedawca - obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Lesko (podkarpackie)

HOSTESSA - od 8 PLN

Oferowanie klientom produktów do degustacjiPomaganie klientom w zakupach
Agencja Promocyjna Cursor - 2016-01-22 - Myślenice (małopolskie)

KASJER - od 2 300 PLN

odpowiedzialność za obsługę klientów w kasie, dbanie o wizerunek i bezpieczeństwo klienta w dziale.
kontakt przez OHP - 2017-01-20 - Warszawa (mazowieckie)

KOLPORTER GAZETEK REKLAMOWYCH - od 200 PLN

roznoszenie gazetek reklamowych na terenie Elbląga
kontakt przez OHP - 2017-11-03 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 11 PLN

Obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie, obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, uzupełnianie asortymentu, dbałość o dobry wizerunek firmy.
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - do 12 PLN

liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-10-13 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa w sklepie rybnym
FHU Paweł Nejman - 2016-03-14 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie metodą MIG/MAG
kontakt przez OHP - 2017-03-29 - Pieszyce (dolnośląskie)

KELNER / KELNERKA - od 8,84 EUR

Obsługa gości restauracji w systemie "a la Carte" serwowanie zamawianych potraw i napojów. Dbanie o powierzony rewir obsługi stolików w ścisłej współpracy z innymi pracownikami.
kontakt przez OHP - 2017-06-16 - Niemcy (Niemcy)

MURARZ - od 17,48 EUR

Budowa i przebudowa budynków, jak również wszelkie prace murarskie.
kontakt przez OHP - 2017-07-04 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 11 PLN

inwentaryzacja ,rozładunek towaru
kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Kluczbork (opolskie)

POMOCNIK PRODUKCYJNY (LICZENIE I PAKOWANIE) - od 8,4 PLN

Liczenie i pakowanie produktów
kontakt przez OHP - 2016-08-05 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

ślusarz
kontakt przez OHP - 2017-02-10 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY(CONTRAIN) - 18 - 39 PLN

praca na magazynie, prodkcji lub przy zbiorach - w zależności od zlecenia
kontakt przez OHP - 2016-01-05 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Obsługa imprez okolicznościowych, przygotowywanie posiłków
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Pińczów (świętokrzyskie)

OSOBA DO ROZDAWANIA ULOTEK - od 8 PLN

rozdawanie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-07-06 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU (MŁOCHÓW) NOCNA ZMIANA - od 2 600 PLN

przyjmowanie, składowanie, wydawanie, przepakowywanie, sortowanie i obsługa towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów
kontakt przez OHP - 2017-05-12 - Młochów (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - 13 - 15 PLN

Kontrola jakości produktów
kontakt przez OHP - 2017-05-09 - Katowice (śląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 300 PLN

pomoc w codziennych czynnościach podopiecznym, dbanie o porządek w miejscu wykonywania pracy, przygotowywanie posiłków
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Sosnowiec (śląskie)

DORADCA PACJENTA W SKLEPIE MEDYCZNYM - od 2 600 PLN

Doradztwo i obsługa Klientów sklepu medycznego– Sporządzanie i kontrola dokumentacji– Wspieranie organizacji w lepszym zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów i Członków SWP– Dbałość o wizerunek organizacji– Wspieranie działań Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „Flandria”
kontakt przez OHP - 2016-08-24 - Gdynia (pomorskie)

ULOTKOWICZ - od 10 PLN

Rozdawanie ulotek oraz zapraszanie na odwiedzanie apteki
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Zduńska Wola (łódzkie)

KOLPORTER ULOTEK (PRACA TAKŻE DLA OSÓB PONIŻEJ 18 LAT) - od 13 PLN

rozdawanie ulotek, kolportaż ulotek po wyznaczonym terenie
kontakt przez OHP - 2017-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 000 PLN

obsługa klientów, przygotowywanie posiłków itp.
kontakt przez OHP - 2017-01-31 - Żary (lubuskie)