Praca HODOWCA TRZODY CHLEWNEJ Lubogóra kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubogóra, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- karmienie trzody chlewnej,- zapoznanie się z przepisami BHP,- utrzymanie czystości w kojcach z trzodą chlewną,- zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy oraz wykonywanie innych czynności przy obsłudze fermy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HODOWCA TRZODY CHLEWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubogóra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Zawód: hodowca trzody chlewnej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Studencka 8, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: świebodziński

Gmina pracodawcy: Świebodzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzin

Ulica pracodawcy: Studencka

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hodowca trzody chlewnej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - 997,4 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA- STAŻ - 997,4 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bierawa (opolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA - od 2 632 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA-DOSTAWCA OPAKOWAŃ - od 1 850 PLN

dostarczanie towaru do odbiorcy, rozładunek w wyznaczonym przez odbiorcę miejscu, monitorowanie stanu technicznego pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kotuń (mazowieckie)

POMOCNIK MONTERA SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montaż instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Strzałkowo (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Białężyn (wielkopolskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 2 400 PLN

Prace eksplatacyjne na sieci kanalizacji sanitarnej.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sopot (pomorskie)

TYNKARZ Z UMIEJĘTNOŚCIĄ TYNKOWANIA GIPSOWEGO - do 14 PLN

- Kontakt tel. 500-658-577 lub 507-428-998.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gdańsk (pomorskie)

NAUCZYCIEL - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Rajszew (mazowieckie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Racibórz (śląskie)

STAZ/SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

- zapoznanie z zakładem pracy- zapoznanie z regulaminami,- instruktaż stanowiskowy- postępowanie w sytuacji alarmowej w zakładzie, - postepowanie z odpadami,- polityka jakości i ochrony środowiska w BADER Polska- aspekty środowiskowe- wymagania normy ISO/TS 16949- skóra tworzenie jakości- przygotowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ppoż- przygotowanie maszyny szwalniczej do szycia- czytanie instrukcji pracy- obsługiwanie maszyny szwalniczejWykonywanie prostych operacji technologicznych na maszynach szwalniczych łączenie elementów wyrobu przy użyciu maszyny szwalniczej- utrzymanie maszyny szwalniczej w sprawności technologicznej- współdziałanie z innymi pracownikami w przestrzeganiu procedur technologicznych- ocenianie poprawności i estetyki w wykonywanej pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Nowa Sól (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Czermin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 880 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Miastko (pomorskie)

STOLARZ - od 1 680 PLN

Wykształcenie zawdowe, min. 1 rok doświadczenia w danym zawodzie. Do obowiązków będzie należeć obsługa maszyn stolarkich.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 870 PLN

wykształcenie zawodowe, min.6 m-cy doświadczenia, dobra sprawność manualna, znajomośc j. ukraińskiego, praca przy uboju drobiu i obróbce poubojowej:ważenie, pakowanie, porcjowanie,sortowanie;
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Świeca (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 000 PLN

stawianie budynków od podstaw, remonty, przywożenie materiałów na budowę.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Ciechów (dolnośląskie)

1955U FOTOGRAF - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Dąbrówka Nagórna (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szyjących do szycia różnych artykułów tekstylnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łódź (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc w opiece nad klasą pomaganie dzieciom w trakcie zajęć. Pomoc w organiacji zajęć lekcyjnych, pomoc w czynnościach porządkowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 12 000 PLN

Analiza oraz dostarczanie rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych, tworzenie dokladnych, przejrzystych oraz efektywnych kodów programów o szerokim zakresie specyfikacji, tworzenie oraz usprawnianie zewnętrzynych oraz wewnętrznych specyfikacji oraz standerdowej dokumentacji wymaganej na każdym etapie cyklu życiowego projektu, weryfikacja danych testowych dla projektu, czasowe kończenie projektów.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

MENAGER DS. ŻYWIENIA KIEROWNIK KUCHNI - od 1 850 PLN

Znajomość podstawowych zasad pracy kuchni, tworzenie grafiku pracy, kontrola pracowników, kontrola procedur przyjęcia towarów oraz inwentaryzacji, minimalizacja kosztów, dbałość o przestrzeganie zasad HACCP
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 110 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Warszawa (mazowieckie)

SEKRETARKA W SZKOLE JĘZYKÓW OBCYCH - 997,4 PLN

prowadzenie sekretariatu, prowadzenie dokumentacji i korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY PRODUKCJI ZNICZY - do 1 850 PLN

Malowanie, pakowanie, składanie zniczy i wkładów.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Żuława (pomorskie)

SPRZEDAWCA STAŻ EFS POWER - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie i wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Żagań (lubuskie)

SPAWACZ - od 900 PLN

spawanie konstrukcji stalowych; min. 2 lata doświadczenia na stanowisku spawacza
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Strzelce Opolskie (opolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU / HALI - do 1 750 PLN

Cięzka praca fizyczna w firmie produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Chorzów (śląskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - 2 265 - 3 109 PLN

Nauczanie przedmiotu matematyka w klasach 4-6
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 ŚWIEBODZIN - 2016-08-31 - Świebodzin (lubuskie)

MAGAZYNIER-UMPI/16/0047/W49 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)