Praca HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Strzelce Krajeńskie kontakt przez PUP

Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Praca przy unicie stomatologicznym oraz asystowanie i pomoc lekarzowi przy zabiegach stomatologicznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: higienistka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 15.01.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Al. Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie osoby bezrobotnej do pracodawcy.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Al. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy: Prowadzenie gabinetu stomatologicznego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: higienistka stomatologiczna*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY(I) - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA ZASTOSOWAŃ INFORMATYKI - od 1 850 PLN

robienie projektów wizualizacji, tworzenie ulotek, wystaw, reklam, wyszukiwanie i zamieszczanie informacji w mediach
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Trzcianka (wielkopolskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - od 1 850 PLN

Znajomość obsługi urządzeń biurowych . Znajomość języka angielskiegow mowie dobra. Dyspozycyjność komunikatywność .
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Leźno (pomorskie)

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO - 997,4 PLN

planowanie i przygotowywanie oraz prowadzenie lekcji, określanie potrzeb i celów kształcenia uczniów, opracowywanie mater. dydaktycznych, sporządzanie raportów z postępów uczniów
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Augustów (podlaskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Suliszewo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Obsługa rebaka, piły tarczowej, traka poziomego, korowarki, łuparki do drewna, załadunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 1 850 - 2 000 PLN

obsługa pacjentów, wpisywanie danych do programów komputerowych, współpraca z lekarzami i pielęgniarkami
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Chełmek (małopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie i rozkładanie towaru, obsługa klienta, sklep spożywczo - monopolowy
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Białystok (podlaskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 2 000 PLN

obsługa zamiatarki kompaktowej na terenie prowadzonych robót
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Lublin (lubelskie)

ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWYCH - do 1 750 PLN

kontrola pracy komputerów i urządzeń powiązanych z serwerem, zarządzanie bazą użytkowników, zakładanie i usuwanie kont, zarządzanie uprawnieniami;
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Sierakowo (mazowieckie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe w inspektoracie, samodzielne prowadzenie rejestrów kancelaryjnych, archiwizacja dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

TECHNIK SERWISU - od 3 000 PLN

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przeglądy okresowe urządzeń analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych. Uzupełnianie dokumentacji serwisowej w j. ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bronisze (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji dla prezesa, sporządzanie raportów i baz klientów z Chin potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TYNKARZ K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

MASAŻYSTA - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów z dziedziny masażu leczniczego, przygotowanie dokumentacji medycznej, asystowanie przy zajęciach grupowych dyskowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Skoczów (śląskie)

ASYSTENT DS. INFORMATYCZNYCH - 997,4 PLN

Wsparcie procesów biznesowych w segmencie IT, udział w realizacji zadań projektowych, wsparcie użytkowników biznesowych w zakresie IT, raportyzacja z użyciem SQL i Exel
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Widełka (podkarpackie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 1 850 PLN

przekazywanie materiałów zapisanych cyfrowo na papier
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Ryki (lubelskie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

wsparcie opiekuńcze
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Końskie (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 107 PLN

Dbanie o stan pojazdu. Pilnowanie dokumentów rozładunku i załadunku.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

wykonywanie czynności opiekuńczych, pomaganie mieszkańcom zaspokajania podstawowych czynności życiowych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Goślice (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- pisanie i redagowanie pism,- nauka wypełniania prostej dokumentacji księgowej
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wyrzysk (wielkopolskie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 2 300 PLN

Wykonywanie kompleksowych prac blacharskich na budowie: blaszane pokrycia dachowe, parapety, okucia. Wykonanie i montaż urządzeń do odprowadzania wody na podstawie planu technicznego i wykonywanych pomiarów.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Stare Polesie (mazowieckie)

1569U - KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlano-remontowe, szpachlowanie, malowanie
Zakład Remontowo- Budowlany Wojciech Staszkiewicz - 2016-07-19 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Milówka (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - do 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie; doświadczenie mile widziane; prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy; zakres obowiązków: dostawa towarów do sklepów; miejsce pracy: Południowy region Polski
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gliwice (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa konsumenta, przygotowanie sali do obslugi, udzielanie informacji dot. posiłków, pobieranie nalezności od klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

przewóz towarów na terenie kraju i zagranicą
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Dębiec (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Kraków (małopolskie)

PILARZ - 997,4 PLN

pilarz
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Busina (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed