Praca HANDLOWIEC ST(POWER) Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
opieka nad siecią salonów, udział w optymalnymlokowaniu rtowarów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC ST(POWER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód:
pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, handlowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące, administracyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, projektowanie mebli przy użyciu programu komp.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kowale (opolskie)

SPRZĄTACZKA HOTELOWA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe w pomieszczeniach piekarni, utrzymanie w czystości pomieszczeń pomocniczych, krojenie pieczywa, pakowanie pieczywa, prace pomocnicze w magazynie surowców
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kłobuck (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - REFERAT OBYWATELSKO-ORGANIZACYJNY - 997,4 PLN

pracownik biurowy - Referat Obywatelsko-Organizacyjny
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Sanok (podkarpackie)

zapoznanie się z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru, przygotowywanie produktów do sprzedaży; pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepei i w magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym; przygotowywanie stanowiska pracy, poprzez dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA KASJER - 997,4 PLN

Sprzedawca kasjer
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO- MECHANIK - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym (wschód, zachód) załadunek i rozładunek, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Germanicha (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie gabinetów lekarskich w klinice, recepcji, sale chirurgiczne, mycie okien i drzwi. Praca w godz. 20:00-24:00.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 100 PLN

praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Alwernia (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 500 PLN

Kuchnia bangalska i arabska. Pracodawca posługuje się tylko językiem bangalskim i angielskim i wszystkie receptury są w tych językach. Umowa o pracę na czas określony 1 rok.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Piła (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 200 PLN

Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kolbuszowa (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż obuwia i akcesorii obuwniczych, inkasowanie należności. Praca na pełen etat w godz. od 9,00 do 17,00.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kartuzy (pomorskie)

pznanie techniki pracy na dziale mięso-wędliny, obsługa klienta, odbiór jakościowy i ilościowy towarów, wykładanie towaru, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Mizerów (śląskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

wykonywanie samodzielnie, konstruowanie i szycie firan wg zamówień klientów, z różnego rodzaju materiałów lekkich, przyjmowanie zamówień od klientów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Złotów (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 000 PLN

Produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Łomianki (mazowieckie)

OPERATOR WIELOMASZYNOWY-KIEROWCA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn przy produkcji wyrobów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLNY - od 2 500 PLN

opieka nad dziećmi, nauczanie
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Mońki (podlaskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

segregowanie dokumentacji, wpisywanie danych, redagowanie krótkich pism, obsługa urządzeń biurowych, wystawianie faktur, kontakt z klientem, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kąty Wrocławskie (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WR (26) D. PREZ. WYDZ. ZARZ. KRYZ. I BEZ. - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

1. Wykładanie towarów.2. Przyjmowanie dostaw towarów.3. Obsługa klienta.4. Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Witonia (łódzkie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

1. Składanie samochodów.2. Konserwacja samochodów.3. Zbrojenie samochodów.4. Zgrzewanie, lutowanie, spawanie, nitowanie, klejenie blach i profili.5. Wykonywanie operacji ślusarskich w szczególności: piłowanie, zwijanie, usztywnianie, wiercenie, trasowanie, cięcie, prostowanie, wycinanie np. elementów z blachy równej grubości.6. Montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych i kabin samochodowych.7. Usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych, powypadkowych, nadwozi.8. Czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń blacharskich.9. Nauka czytania dokumentacji technicznej, wykonywanie pomiarów.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Pępowo (pomorskie)

BIOTECHNOLOG - do 3 000 PLN

WYKONYWANIE ANALIZ MOLEKULARNO - GENETYCZNYCH, PRZYJMOWANIE I ARCHIWIZOWANIE PRÓBEK, WPROWADZANIE DANYCH I WYNIKÓW DO SYSTEMU, PRZEPROWADZANIE PRAC BADAWCZO ROZWOJOWYCH, OPRACOWYWANIE NOWYCH TESTÓW, OSBŁUGA SPRZĘTU LABORATORYJNEGOWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZEPROWADZANIA BADAŃ MOLEKULARNO GENET., UPRAWNIENIA DIGNOSTY LABORATORYJNEGO, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MILE WIDZIANE, ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO W STOPNIU BIEGŁYM
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 100 PLN

Pneumopressing, masaż manualny, obsługa Bioregulatora BIO-1 oraz 004-M urządzenia do pneumomasażu.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kożuchów (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie dziennika korespondencyjnego, pisanie pism, itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gierałcice (opolskie)

ANALITYK - od 6 670 PLN

- Zarządzanie administracją, analizami i syntezą danych przy użyciu własnych narzędzi i technik diagnostycznych McKinsey, przygotowanie raportów z informacją zwrotną dla klienta. - Rozwiązywanie problemów w ramach zaangażowania zespołów i klientów, by pomóc rozwijać spostrzeżenia i program, by poprowadzić realizację programu zmian. - Coaching konsultantów na podstawie własnych narzędzi i technik.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO POMIARU GEOMETRII ZAWIESZENIA - od 1 850 PLN

OPERATOR URZĄDZEŃ DO POMIARU GEOMETRII ZAWIESZENIA
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Gumniska (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed