Praca HANDLOWIEC Pobiedziska Klar Glass Sp. z o.o.

FABRYCZNA 4, 62-010 Pobiedziska, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
promowanie firmy i produktów, pozyskiwanie klientów, doradztwo, prezentacja produktów u klienta, przygotowanie ofert handlowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pobiedziska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pobiedziska

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat.B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
3 lata doświadczenia, wysoka kultura osobista, umiejenosć prowadzenia negocjacji

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Klar Glass Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, podanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: telefoniczne umówienie spotkania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Pobiedziska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pobiedziska

Ulica pracodawcy: FABRYCZNA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży