Praca HANDLOWIEC Koszalin NESTEC TECHNOLOGIE ZOFIA BARAŃSKA

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 2 345 PLN

Zakres obowiązków: Realizowanie planów sprzedaży , pozyskiwanie kontrahentów i utrzymanie kontaktów z nimi, przygotowywanie ofert

Data publikacji: 2016-09-07

Lokalizacja: Koszalin (zachodniopomorskie)

Pracodawca: NESTEC TECHNOLOGIE ZOFIA BARAŃSKA

Franciszkańska 24, 75-254 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Realizowanie planów sprzedaży , pozyskiwanie kontrahentów i utrzymanie kontaktów z nimi, przygotowywanie ofert

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 345 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszalin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Koszalin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koszalin

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 345 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Informacja od pracodawcy: ,,Idealny kandydat powinien: być uprzejmy, uśmiechnięty, o sympatycznym usposobieniu, schludny, uczciwy, nie bać się odbierać i wykonywać rozmów telefonicznych, potrafić pisać poprawną polszczyzną i czytać ze zrozumieniem, swoją postawą wzbudzać zaufanie, chcieć się uczyć zagadnień technicznych( bardzo dobra znajomość produktu), potrafić sprawnie posługiwać się komputerem, być gotowym do okazjonalnych wyjazdów służbowych, być zorientowanym na wynik''

Nazwa pracodawcy: NESTEC TECHNOLOGIE ZOFIA BARAŃSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowana forma kontaktu z pracodawcą: osobiście, przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja (at) nestec.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Koszalin

Gmina pracodawcy: Koszalin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszalin

Ulica pracodawcy: Franciszkańska

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy

Podobne oferty pracy

ANKIETER - od 1 850 PLN

Praca polega na realizacji ankiet w: domach respondentów, w miejscach pracy, w miejscach gdzie przebywa dużo osób (in-hall) lub w konkretnych zbiorowościach (badania audytoryjne np. uczniów szkoły).
PERFECTPOLL Urszula Grochowiak - 2016-03-24 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ / MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Pakowanie mebli, rozładunek i załadunek, wypychanie poduszek
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka sporządzania kartotek pacjentów i inne
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - do 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientow detalicznych hurtowych oraz wykonawcow w podleglym terenie obsluga klienta w biurze sporzadzanie kosztorysów fakturowanie wykonywanie pomiarów dachów. Utrzymywanie pozytywnych relacji z nowo pozyskanymi oraz dotychczasowymi kontrahentami
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "REGAMET" K. Boroń, W. Tryba s.j. - 2016-01-28 - Brzesko (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, sprzedaż hurtowa i detaliczna, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, monitorowanie rynku, raporty
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Wola Mrokowska (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Obsługa klienta według standardów obowiązujących w firmie. Wykładanie i układanie towaru. Obsługa kasyfiskalnej.
"SANO" Sp. z o.o. - 2017-05-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MŁODSZY PSYCHOLOG DZIAŁU TERAPEUTYCZNEGO - od 3 100 PLN

Realizowanie zadań z zakresu oddziaływań terapeutycznych wobec przebywających w oddziale skazanych uzależnionych od alkoholu. W bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności
Zakład Karny w Koszalinie - 2016-04-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 3 500 PLN

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie zawodowe;praca w dziale handlowym, poszukiwanie kontrahentów
ZAP Kooperacja Sp. z o.o. - 2017-05-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 15 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów chińskich, kontakt z kontrahentami i klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 600 PLN

Kontakty handlowe z kontrahentami- sprzedaż łożysk i artykułów technicznych, telefoniczne przyjmowanie zamówień, korespondencja z odbiorcami, obsługa programu do sprzedaży, wyjazdy służbowe. Praca w godzinach 9-17.
P.H.T.OMEGA TOMASZ LASZUK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA - 2016-10-06 - Płock (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO - FINANSOWY - od 4 650 PLN

obsługa klienta, sprzedaż produktów
AXA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - do 1 750 PLN

Pozyskiwanie odbiorców na kraty zgrzewczeWyksztalcenie min. średnieDoświadczenie min. 2 lata
Dumat Sp. z o. o. - 2015-11-30 - Mysłowice (śląskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRAKTYKANT PRZY SAMODZIELNYM STANOWISKU DS. OCHRONY KONSUMENTÓW - nieodpłatny

-poznanie struktury urzędu oraz zasad i specyfiki pracy w administracji rządowej ( administracja zespolona ) w tym poznanie obowiązujących przepisów prawa w Inspekcji Handlowej,-obsługa administracyjna mediacji- opracowywanie dokumentów dotyczących postępowań mediacyjnych,-archiwizacje dokumentów.
WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT INSPEKCJI HANDLOWEJ W SZCZECINIE - 2016-06-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż sprzętu elektronicznego
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PODJAZDU NA STACJI PALIW - od 2 300 PLN

Obsługa klientów na podjeździe, aktywna sprzedaż paliw Verva, dbanie o czystość i estetykę terenu stacji
PHU Katarzyna Majkowicz - 2016-04-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

SPRZEDAŻ POKRYĆ DACHOWYCH, OBSŁUGA KLIENTÓW, DORACTWO TECHNICZNE
KOLTAR S.C. W.MOZOŁA, J.NOSAL - 2016-01-13 - Dębica (podkarpackie)

POMOCNIK DYŻURNEGO ACO - od 1 850 PLN

Monitorowanie urządzeń alarmowych p.poż., obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC OPIEKUNA DZIECIĘCEGO ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami sprawowania opieki nad dziećmi oraz ich pielęgnacji obowiązującymi w Żłobku
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 13 PLN

Sprzątanie CH Atrium Koszalin
BM Sp. z o. o. - 2016-12-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 060 PLN

x
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Białystok (podlaskie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

Przygotowywanie ofert handlowych, raportów i analiz. Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych. Realizacja planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań.
DRAGON SUPPLIES INTERNATIONAL Sp. z o. o. - 2016-01-22 - Gdynia (pomorskie)

PRAKTYKANT PRZY SAMODZIELNYM STANOWISKU DS OCHRONY KONSUMENTÓW - nieodpłatny

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Szczecinie - 2017-05-05 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami konstruowania ofert cenowych i inne
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

handel, obsługa klienta, dbanie o dobry wizerunek sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Garwolin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

sumienność i rzetelne podejście do pracy mile widziane doświadczenie w handlu
kontakt przez OHP - 2017-03-24 - Koszalin (zachodniopomorskie)

rozwożenie, dystrybucja towaru w wyznaczonych regionów, zdobywanie, pozyskiwanie klientów
ZAKŁAD PAKOWANIA JAJ FERMY DROBIU TOMASZ NIEWCZAS - 2016-08-08 - Tychów Nowy (świętokrzyskie)

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w chinach i w polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, monitorowanie rynku , nadzór nad magazynem, sprzedaż hurtowa i detaliczna, raporty dla zarządu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 2 500 - 3 500 PLN

Prowadzenie sprzedaży, przyjmowanie i wydawanie towarów, przygotowywanie ofert, dowóz zamówionego towaru do klienta
MAKRO FHU spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - 2016-10-19 - Wieliczka (małopolskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

pozyskiwanie odbiorców,negocjacje handlowe,analiza rynku,przyjmowanie zamówień,prowadzenie działań marketingowych,opracowanie oferty handlowej
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Trzebinia (małopolskie)