Praca HANDLOWIEC Konin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Konin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Konin

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

ZAKŁADOWA 4, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Ulica pracodawcy: ZAKŁADOWA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 2 600 PLN

gotowanie i przygotowywanie potraw oraz wydawanie
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zgierz (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami, sprzedaż produktów, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych, rozliczanie planów sprzedażowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Milicz (dolnośląskie)

SPEDYTOR-STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 500 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków dla ekipy cyrku. Praca objazdowa w trakcie sezonu.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kaliszki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa klienta indywidualnego i hurtowego, obsługa drukarki fiskalnej- paragony, obsługa programu sprzedażowego "SUBIEKT"- faktury, obsługa terminalu płatniczego, obsluga w stopniu podstawowym Word i Excel, rozkładanie towaru na magazyn, wykładanie towaru na półki, drobne prace porządkowe na koniec dnia
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Tarnów (małopolskie)

SPEDYTOR KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY - 2 817 - 3 521 PLN

Budowanie oraz utrzymywanie owocnych relacji z przewoźnikami i partnerami biznesowymi, planowanie i organizacja spedycji drogowej przejazdów krajowych/ międzynarodowych, monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg, optymalizacja kosztów transportu (negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu), dbanie o pozytywny wizerunek firmy, przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych, rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi przewozami, raportowanie wyników operacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc na kuchni w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, utrzymanie porządku na bloku kuchennym
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK SALI ZABAW DLA DZIECI - od 15 PLN

- Prowadzenie animacji dla dzieci. Obsługa klienta. Obsługa imprez okolicznościowych dla dzieci. Prowadzenie zajęć artystycznych.- Wynagrodzenie: 15 zł/brutto/godzina (2520 zł/brutto/miesięcznie). Praca na umowę zlecenie na 1 rok.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 9:00-20:30 + soboty, niedziele, niektóre święta. Wymagane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące. Wymagana umiejętność gry na następujących instrumentach: Gitara, Skrzypce, Fortepian.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA NA STOISKU: WĘDLINY (Z) - do 1 850 PLN

Sprzedawca na stoisku: wędliny
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Tarnów (małopolskie)

TARTACZNIK - od 1 850 PLN

Tartacznik
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Breń (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka podstawowej obsługi biura i inne
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Sarbinowo (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

Staż-limit podstawowy. Diagnozowanie usterek, naprawa,
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

STAŻ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE WIELOOSOBOWE STANOWISKO SPRAW KARNYCH SKARBOWYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie postępowań, udział w czynnościach dochodzeniowych, obsługa urządzeń biurowych i komputera, sporządzanie pism, wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chorzów (śląskie)

STAŻ - ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

pon - pt 8.00 - 16.00
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Niemodlin (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - do 1 900 PLN

pracownik ds. osobowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Sprzątanie obiektów oraz terenu przed nim.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kalisz (wielkopolskie)

KONSERWATOR/GONIEC - od 1 850 PLN

Drobne prace konserwacyjno-instalacyjne w budynkach użytkowanych przez Centrum (np. wymiana żarówek, świetlówek, naprawa kontaktów, wymiana uczszcelek, baterii umywalkowych, zaworów w instalacji wod-kan, naprawa spłuczek toaletowych, drobne naprawy mebli biurowych i drzwi itp.) dostarczanie korespondnecji na terenie miasta, wykonywania prostych prac biurowyxch związanych z przygotowaniem korespondencji. Wymagana również znajomość topografii miasta i uprawnienia do eksploatacji urządzeń sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej, utrzymanie czystości w sklepie, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru przeznaczonego do sprzedaży, eksponowanie towaru na półkach, regałach,itp., dbanie o jakość obsługi klienta, przyjmowanie należności za pomocą kart płatniczych, pakowanie towaru dla klienta, informowanie klienta o walorach i cechach towaru oraz o stosowanych promocjach. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Reda (pomorskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

przygotowywanie ciast, deserów, dekoracja
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Orzesze (śląskie)

STOLARZ* - od 1 900 PLN

Cięcie i okleinowanie płyt meblowych i blatów. Składanie i montaż mebli.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Jabłonna (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNY - 997,4 PLN

Przyjmowanie na stan magazynowy towaru, przygotowywanie dokumentów Wz,PZ,RW, ustalanie dostaw i odbiorów.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Rumia (pomorskie)

ZDOBNIK SZKŁA - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Krośnice (dolnośląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA + ST FP SZPIT. GINEK.-POŁOŻ. - 997,4 PLN

- prowadzenie korespondencji związanej z działalnością medyczną i administracyjną kliniki,-sporządzanie pod kierunkiem lekarza opisów z historii choroby wypisów końcowych,- sporządzanie zestawień i przekazywanie ich Działu Sprzedazy Usług Medycznych i Statystyki,- dbanie o należyte zaopatrzenie kliniki w potrzebne druki medyczne oraz sekretariatu w mat. biurowe,-porządkowanie dokumentacji pacjentów i jej zwrot w obowiązującym terminie do Działu Sprzedazy Usług Medycznych i Statystyki,-pobieranie dokumentacvji z archiwum dokumentacji medycznej na podstawie zleceń lekarskich,-zachowanie tajmenicy państwowej i służbowej,- obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA/KELNER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Gryżów (opolskie)

SPAWACZ - od 1 300 PLN

Wykonywanie operacji spawania różnymi technikami; czytanie rysunku technicznego; spawanie metodą MAG 113S; oraz spawanie elektrodami otulonymi (111); spawanie na obrotniku BY-100T
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Łódź (łódzkie)

PRAKTYKANT - PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ - od 2 100 PLN

Posługiwanie się podstawowym oprogramowaniem użytkowym, służacym do wprowadzania, przetwarzania i wprowadzania informacji, oraz oprogramowaniem operacyjnym i systemowym, odsługa urządzeń biurowych, wprowadzanie i przetwarzanie informacji w zbiorach tekstowych, liczbowych itp. Obsługa Systemu POLTAX.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Grójec (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Pogorzelec (mazowieckie)

STAŻYSTA DS. LOGISTYKI - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

STAZ/SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż-zapoznanie się z pracą sprzedawcy -obsługa klienta-sporządzanie raportów sprzedaży oraz kasjera-wykładanie towaru na półki-metkowanie cen-zamawianie towaru-dbanie o wizerunek punktu sprzedaży oraz jakość obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Nowa Sól (lubuskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie konstrukcji metalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Chojnice (pomorskie)