Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Sitkówka-Nowiny "KIEL-PAK"Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J. -Nowiny k/Kielc

Zakładowa 21, 26-052 Sitkówka-Nowiny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie nadruków, współpraca z kierownikiem drukarni. Kontakt z pracodawcą: tel. (41) 242-42-44 w.15, (41) 242-42-44 w. 245, adres e-mail: ksiegowosc (at) kiel-pak.com.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: BEZ SKIEROWAŃ !

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sitkówka-Nowiny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sitkówka-Nowiny

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Grafik komputerowy multimediów

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Bardzo dobra znajomość programu graficznego COREL oraz innych programów graficznych.

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
BEZ SKIEROWAŃ!!! Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na e-maila. Pracodawca skontaktuje się telefonicznie z osobami spełniającymi kryteria rekrutacji i zaprosi na rozmowę kwalifikacyjną.

Nazwa pracodawcy:
"KIEL-PAK"Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J. -Nowiny k/Kielc

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zakładowa 21, 26-052 Nowiny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Sitkówka-Nowiny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowiny

Ulica pracodawcy: Zakładowa

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów