Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Agnecja reklamowa, przygotowanie projektów graficznych, przygotowanie do druku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 03.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa graficznych programów komputerowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Podobne oferty pracy

DEKARZ - 1 850 - 2 500 PLN

Prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Przeszycia ubrań wierzchnich. Wymagana szkoła krawiecka lub kurs krawiecki.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

zapozanie się z rozkładem leków w aptece, rozpakowywanie i sprawdzanie towaru, sporządzanie leków recepturowych, wydawanie leków na receptę i bez recepty pod kontrolą farmaceuty
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kłobuck (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

pracownik fizyczny
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER MEBLI - od 2 774 PLN

skręcanie, montaż mebli w pojazdach medycznych, przycinanie elementów meblowychPracodawca zapewnia przeszkolenie
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż produktów, organizowanie zaopatrzeń, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym, dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Nowe Miszewo (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

Naprawa pojazdów, naprawa pomp wtryskowych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wijewo (wielkopolskie)

MŁODSZY INSTRUKTOR K-O - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Strzegom (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż obuwia
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Bolesławiec (dolnośląskie)

PRACOWNIK BRANŻY BUDOWLANEJ - od 2 000 PLN

Prace remontowo-budowlane, malowanie, tynkowanie, prace hydrauliczne, układanie glazury, paneli, naprawa i montaż drzwi, okien w nieruchomościach wielorodzinnych
GEPAR LIMITED SP. Z O.O. - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

POMOC W ROLNICTWIE - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu PO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Słonów (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

prowadzenie listy adresowej, pocztowej i telefonicznej; przyjmowanie korespondencji; prowadzenie dokumentacji prawnej i sparw kancelaryjno-biurowych przedsiębiorstwa; organizowanie przepływu informacji międyz dyrektorem a klientem; organizacja i uzgadnianie spotkań; działania marketingowe i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku hindi i angielskim
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

Dostarczanie leków do aptek na terenie woj. łodzkiego, windykacja płatności.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Poddębice (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskich: piła panelowa
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

pomoc przy realizacji projektów branży elektroenergetycznej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WYWROTNICY DO KOSZY/ART.49/ WYP. LUB DOP. ST. PR UM NR 43/2015 - UZUPEŁNIENIE - od 2 100 PLN

Obsługa wywrotnicy, przygotowanie materiału do przetwarzania wywrotnicą, prace porządkowe wokół stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Nowa Góra (małopolskie)

KASJER HANDLOWY-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż art. wykończeniowych drzwi, paneli, okien oraz montaż
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Burzenin (łódzkie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Księgowy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Suwałki (podlaskie)

SPAWACZ HL-045 DLA STALI WYSOKOWYTRZYMAŁYCH RM MIN. 1100 MPA - od 2 860 PLN

SPAWANIE RUR POD CIŚNIENIEM, METODĄ HL-045WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UPRAWNIENIA HL-045 DLA STALI WYSOKOWYTRZYMAŁYCH Rm MIN, STAŻ PRACY MIN. 7 LAT
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 300 PLN

Pomoc w przygotowywaniu tradycyjnych potraw kuchni arabskiej, indyjskiej, i bengalskiej według tradycyjnych receptur. Układanie menu, składanie zamówień za granicę. Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

-zapoznanie się z przepisami dotyczącymi orzekania o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności i kart parkingowych,-obsługa kserokopiarki, niszczarki,-wypisywanie druków na posiedzenia składów orzekających,-chronologiczne układanie dokumentacji,-wpinanie zwrotnych potwierdzeń odbioru do akt osób orzekanych,-wpisywanie korespondencji do książki nadawczej.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Świebodzin (lubuskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie wyższe techniczne; znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym; prawo jazdy kat. B; bardzo dobra znajomość obsługi komputera; przygotowywanie pracowni szkoleniowych, sprzętu i samochodu na szkolenia wyjazdowe; wsparcie techniczne trenerów podczas szkoleń; opieka nad sprzętem; prace dodatkowe związane z obsługą szkoleń; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gliwice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed