Praca GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH (IŁOWA) Iłowa STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA BORY DOLNOŚLĄSKIE

ŻEROMSKIEGO 25, 68-120 Iłowa, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Doradztwo, prowadzenie szkoleń, kontakty z beneficjentami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH (IŁOWA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iłowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iłowa

Zawód: doradca rolniczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 17.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w realizacji projektów ze środków Unijnych

Nazwa pracodawcy:
STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA BORY DOLNOŚLĄSKIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Iłowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iłowa

Ulica pracodawcy: ŻEROMSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 25

Profil działalności pracodawcy:
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca rolniczy