Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Tryńcza Zakład Gospodarki Komunalnej w Tryńczy Sp. z o.o.

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji finansowo-księgowej, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych

Data publikacji: 2016-04-05

Lokalizacja: Tryńcza (podkarpackie)

Pracodawca: Zakład Gospodarki Komunalnej w Tryńczy Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
37-204 Tryńcza 118, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
prowadzenie dokumentacji finansowo-księgowej, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tryńcza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przeworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tryńcza

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: 3 lata doświadczenia

Nazwa pracodawcy:
Zakład Gospodarki Komunalnej w Tryńczy Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie +cv na maila

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przeworski

Gmina pracodawcy: Przeworsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przeworsk

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.04.2016