Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Nakło nad Notecią "Społem" PSS Nakło

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa księgowa Spółdzielni

Data publikacji: 2016-06-15

Lokalizacja: Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: "Społem" PSS Nakło

Dąbrowskiego 18, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: "Społem" PSS Nakło

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Nakło nad Notecią

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nakło nad Notecią

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK W GOSPODARSTWIE - 997,4 PLN

-karmienie zwierząt, konserwacja maszyn, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Krukówko (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 1 850 PLN

ciecie rur nierdzewnych, klejenie stali nierdzewnej, rozkręcanie drobnych elementów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe NAJDEK Arkadiusz Najdek - 2016-06-01 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

do uzgodnienia CV ze zdjęciem proszę kierować na e -mail KADRY (at) KDW.PL z zaznaczaniem stanowiska pracy
BOMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-22 - Lubenia (podkarpackie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 1 600 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie rachunkowości, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, sporzadzanie sprawozdań, opracowywanie planów finansowych, opracowywanie projektów przepisów wewnetrznychWYMAGANIA:ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie, co najmniej 1 rok stażu pracy w jednostkach budżetowych na stanowisku finansowo-księgowym lub głownego księgowego, biegła obsługa komputera, w tym programów finansowo-księgowych WULCAN OPTIMUM, znajomość zasad księgowości budżetowej w jednostkach oświatowych
Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Pawonkowie - 2015-12-14 - Pawonków (śląskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - 5 000 - 5 500 PLN

prowadzenie pełnej księgowości w jednostce Lasów Państwowych
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA LASÓW PAŃSTWOWYCH - 2016-08-23 - Lębork (pomorskie)

KIEROWCA KAT. C - 4 000 - 4 500 PLN

Transport międzynarodowy
PW "Speed-Trans" Rafał Przybylski - 2016-09-21 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY PRZY SEGREGACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH, PRACOWNIK OCZYSZCZANIA MIASTA. (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Pracownik gospodarczy przy segregacji odpadów komunalnych, pracownik oczyszczania miasta.Oferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta stażuSprzedaż towarów klientom. Zamawianie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

Sprzedawca w sklepie spożywczo-przemysłowym Oferta stażu - przeznaczona dla osób po 30 r. ż zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kołaczkowo (kujawsko-pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 1 000 PLN

Prowadzenie pełnej księgowości
A.O. SPECTRUM Sp. z o.o. - Sp. komandytowa - 2017-05-15 - Grajewo (podlaskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 4 800 PLN

prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów rozliczeniowych z jednostkami publicznoprawnymi, sprawowanie nadzoru i kontroli nad majatkiem firmy, przebiegiem inwentaryzacji i ich rozliczeniem, gospodarką pieniężną i finansową, monitorowanie na bieżąco stanu finansowego firmy, przepływów pieniężnych i płynności aktywów, rozliczanie projektów dotacyjnych oraz innych dokumentów o charakterze ekonomiczno-finansowym
"ELPOLOGISTYKA" Sp.z. o. o. Zawada - 2016-02-22 - Zawada (świętokrzyskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Pracownik fizyczny przy obsłudze maszyn do produkcji brykietu opałowego.Wymagane prawo jazdy kat B.
kontakt przez PUP - 2015-07-14 - Dziewierzewo (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 925 PLN

Pomoc nauczycielaOferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Elektromechanik pojazdów samochodowych
Firma "NOWAK" - 2016-02-03 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - 997,4 PLN

księgowanie faktur, wysyłanie faktur vat, sporządzanie deklaracji DRA, CRA do ZUS-uOferta stażu - przeznaczona dla osób do 30 r. ż zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA-FAKTURZYSTKA - od 2 500 PLN

- prowadzenie dokumentacji firmy- organizacja zebrań i konferencji- prowadzenie spraw administracyjnych firmy- sporządzanie raportów- obsługa klienta- odbieranie telefonów i faxów- samodzielne prowadzenie korespondencji kontakt: biuro (at) ibis.net.pl
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - 2 100 - 3 000 PLN

Segregacja dokumentów, księgowanie, tworzenie dzienników, pisanie faktur
AGRO-MAL Jan Pokrywka i Wspólnicy Spółka Jawna - 2016-04-13 - Lubaczów (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

Naprawa wózków widłowych
"STAL-PRODUKT" Grzegorz Megger - 2017-01-09 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

prowadzenie rachunkowosci jednostki(sporządzanie planów budżetowych, kontrola realizacji planów i wydatków budżetowych, prowadzenie pełnej księgowosci placówki, naliczanie płac pracowników, terminowe sporządzanie sprzawozdań budżetowych, praca w programie PŁATNIK, sporządzanie deklaracji do urzędu skarbowego, prowadzenie korespondencji w zakresie spraw finansowych, czuwanie nad prawidłowością, celowością i rytmicznością gospodarki finansowej i materiałowej Ośrodka)
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sawinie - 2017-01-16 - Sawin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

wykonywanie prac pomocniczych przy kucharzu
PPHU WALDI - 2016-12-15 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK- PO STAŻU - od 925 PLN

cukiernik W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ - od 1 850 PLN

nadzór nad procesami cięcia , obsługa wycinarki laserowe
Nakielskie Zakłady Maszyn i Urządzeń Gastronom."SPOMASZ" - 2016-02-01 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Sprawne kierowanie działem księgowości, właściwe wykonywanie zadań działu, prowadzenie rachunkowości placówki oraz gospodarki finansowej, analiza wykorzystania środków budżetowych i pozabudżetowych, przestrzeganie dyscypliny pracy działu, przeprowadzanie kontroli wewnętrznej, opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych, opracowywanie zbiorczych sprawozdań finansowych z wykonania budżetu.
Centrum Kształcenia Praktycznego - 2016-06-10 - Siedlce (mazowieckie)

prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami, weryfikacja faktur pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym, dekretacja oraz księgowanie, sporządzanie sprawozadań oraz analiz finansowych, sporządzanie deklaracji rozliczeń z tytułu VAT, VAT-UE, kalkulacja podatku CIT, sporządzanie zeznania podatkowgogodz. pracy 8.00-16.00,
CONSENSUS Sp. z o.o. - 2017-05-11 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Realizacja zleceń produkcyjnych, prace na podstawie dokumentacji technicznej, szlifowanie,polerowanie konstrukcji
METAL-FAN Brzeski Wiesław - 2017-03-17 - Stanisławka (kujawsko-pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 4 000 PLN

prowadzenie książki przychodów i rozchodów, spraw kadrowo-płacowych, rozliczenia ZUS i US
Biuro Podróży "PAI" Iwona Sobolewska - 2016-03-24 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Wybierz miejscowość