Praca FRYZJER Oleszyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Oleszyce, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1) wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych włosów;2) wykonywania zabiegów chemicznych włosów;3) wykonywania strzyżenia włosów;4) wykonywania stylizacji fryzur

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oleszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 12

warunkiPracyIPlacy_typPzd: (praktyczna nauka zawodu dorosłych)

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Tadeusza Kościuszki 141, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wniosek o skierowanie do odbycia przygotowania zawodowego dorosłych

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Lubaczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubaczów

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 141

Profil działalności pracodawcy: Usługi z zakresu fryzjerstwa .-

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (przygotowanie zawodowe dorosłych)

Typ oferowanej pracy: Przyg. zaw. dorosłych

Podobne oferty pracy

POMOCNIK PAKOWACZA - do 2 000 PLN

prace magazynowe-pakowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Ruda Śląska (śląskie)

MANAGER DS. ROZWOJU - od 10 000 PLN

Nadzór nad wprowadzaniem nowych projektów dedykowanych dla klientów niemieckich. Nadzór nad procesem jakościowym produktów dedykowanych dla klientów niemieckich. Raportowanie w ramach grupy kapitałowej. Zarządzanie podległym personelem. Kontakt z klientem w sprawach wdrożeń produktów dla klientów niemieckich.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomocnicze prace na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe w firmie. Prace zlecone przez kierownika
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Uzdowo (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Miastko (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Brzozów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- analizowanie rynku i ofert konkurencji- analizowanie wyników sprzedaży- tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klientów- sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedazy- promowanie działań usprawniających sprzedaż- sporządzanie potwierdzeń zamówień- asystowanie przy przygotowywaniu dokumentacji wysyłkowej do fakturowania- przyjmowanie i ewedencja zamówień- obsługa reklamacji- monitoring płatności- organizowanie transportu do klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Rzeszów (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

wydawanie i przyjmowanie towarów z magazynu, utrzymywanie porządku w magazynie,wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych wózkiem widłowy
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Mieleszyn (łódzkie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Siemiatycze (podlaskie)

KELNER - od 1 000 PLN

profesjonalna obsługa klientów: umiejętności nawiązywania kontaktu z Klientem
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Zakopane (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, układanie towaru, obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Sinogóra (mazowieckie)

SALOWA - 997,4 PLN

zapoznanie ze strukturą organizacyjną ZSN, przeszkolenie BHP i Ppoż., zapoznanie z zakresem obowiązków. Utrzymywanie w czystości pomieszczeń, mycie podłóg, łóżek, leżanek, wózków
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Zamość (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

-Obsługa klienta w salonie fryzjerskim,-Praca na okres próbny (3 m-ce), następnie umowa na czas nieokreślony,-Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 602-132-347.
Salon Fryzjerski Lejdi Joanna Kukla - 2016-12-02 - Tczew (pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK SPRZĘTU ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

Naprawa i prowadzenie pojazdów rolniczych. Praca w warsztacie.
Tadeusz Hałucha Bio System - 2016-04-15 - Basznia Dolna (podkarpackie)

420U SERWISANT - od 1 850 PLN

serwis i naprawa komputerów
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Radom (mazowieckie)

MISTRZ ZMIANY W DZIALE PODUKCJI - do 1 402 PLN

Pracownik produkcji układów elektronicznych z doświadczeniem w prototypowaniu układów wysokiej integracji. Około 80 godzn pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wrocław (dolnośląskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

przygotowanie gruntu i oczyszczanie, nałożenie zaprawy z cementu lub innego materiału,układanie przyciętych,oszlifowanych i przesmarowanych klejem płytek,fugowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac piekarskich, przygotowywanie ciasta, obsługa pieca.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Zamość (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

sprzedaż pochodzenia chińskiego, kontakty z klientami z Azji, sporządzanie raportów dla zarządu
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Sejny (podlaskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przygotowanie stanowisk pracy. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, wykonywanie zabiegów manicure i pielęgnacji stóp
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Jaworzno (śląskie)

MURARZ - od 1 925 PLN

murowanie ścian oraz budynków
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Pabianice (łódzkie)

STARSZY SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW - od 9 735 PLN

Definiowanie i uzasadnianie zakresu projektu ( definiowanie wizji projektowej, prowadzenie analizy potrzeb interesariuszy), zarządzanie procesem dostawy projektowej (prowadzenie procesu poprzez różne fazy projektowe, zarządzanie zasobami i załogą, śledzenie postępu, identyfikacja, eskalacja i rozwiązywanie problemów, formułowanie zaleceń)
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

kierowca ciagnika rolniczego , prace polowe inne
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Linki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 500 PLN

Odbieranie poczty w formie elektronicznej w językach rosyjskim oraz ukraińskim. Zastępowanie pracowników w czasie ich nieobecności. Budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami w wyżej wymienionych językach. Dbanie a schludny wygląd podczas pracy i spotkań z klientami cudzoziemcami. Praca na pół etatu.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów, prowadzenie spraw kancelaryjnych, wsparcie pracowników merytorycznych, przygotowanie dokumentów na potrzeby posiedzeń Zarządu, komisji, Rady Powiatu; prowadzenie poczty wydziałowej
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)