Praca FRYZJER Bobrówko kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Fryzjer

Data publikacji: 2016-01-04

Lokalizacja: Bobrówko (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bobrówko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bobrówko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Dąbrowszczaków 13a, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Choszczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Choszczno

Ulica pracodawcy: Dąbrowszczaków

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

Pomoc w realizacji zadań statutowych PCPR oraz rozwiązywanie problemów dot. przemocy w todzinie. Sporządzanie dokumentacjidotyczącej zadań zleconych w zakresie PFRON, obsługa programu celowego "AS" oraz programu "Rodzina 500+". Sporządzanie pism, decyzji, oraz zarządzeń w obsłudze komputerowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Łosice (mazowieckie)

F-TRAKTORZYSTA - od 2 000 PLN

prace polowe
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Rokitki (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

zgodnie z załaczonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Ujsoły (śląskie)

PROTETYK SŁUCHU - od 1 900 PLN

obsługa osób niedosłyszących, uzupełnianie kalendarza wizyt, pomoc w doborze oraz sprzedaż aparatów słuchowych , dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie usług czystościowo-porządkowych na terenie obiektu biurowo-produkcyjnego, praca ręczna przy użyciu maszyn czyszczących, obsługa urządzeń czyszczących, wykonywanie innych zadań porządkowych zleconych przez przełożonego, dbanie o powierzony sprzęt
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie dań kuchni orientalnej, np. tureckiej.Wymagana umiejętność przygotowywania dań kuchni orientalnej na podstawie oryginalnych przepisów kuchni. Półroczne doświadczenie na stanowisku kucharza.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Łódź (łódzkie)

PIEKARZ - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 200 PLN

montaz konstrukcji stalowych i żelbetowych z elementów prefabrykowanych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biura, korespondencja maili, wystawianie faktur, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klientów,- obsługa komputera,- przygotowanie i sprzedaż towarów,- prowadzenie dokumentacji związanej z przyjmowaniem i sprzedażą towarów,- prace porządkowe w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Moszczenica (małopolskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - SĘKOCIN NOWY - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń, wycieranie kurzy, mycie podłóg, praca 40 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Sękocin Nowy (mazowieckie)

PROGRAMISTA - 4 000 - 20 000 PLN

- usuwanie błędów i pomoc w rozwiązywaniu problemów, - analiza wymagań systemowych, - programowanie aplikacji i systemów informatycznych, - tworzenie dokumentacji systemów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ MASZYNOWY - od 1 850 PLN

Cięcie elementów drewnianych na wymiar.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Adamów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 740 PLN

samodzielna sprzedaż art. kosmetycznych i chemicznych
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Dobra (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Przygotowanie dokumentów do archiwizacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Częstochowa (śląskie)

STAŻ/PO WER/ - KSIĘGOWY - 997,4 PLN

segregowanie dokumentacji księgowej
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ADMINISTRATOR SIECI - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Brzozie Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA-POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, wysyłka poczty
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Sławno (zachodniopomorskie)

SZPACHLARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Głogów (dolnośląskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Stąporków (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 860 PLN

Kelnerobsługa klienta, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Jarosław (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. PREZENTACJI WIZUALNYCH/VISUAL GRAPHICS SPECIALIST - od 3 600 PLN

tworzenie i edycja prezentacji wizualnych; poprawa estetyki wizualanej prezentacji, przygotowywanie dokumentów na spotkania z klientem; koordynowanie procesów związanych z przyjmowaniem i przydzielaniem zadań; wspieranie treningu nowych pracowników
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 050 PLN

Obsł. maszyn i urządzeń, dokonywanie oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń.
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Krzywopłoty (małopolskie)

KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 11 357,5 PLN

Rozwiązywanie problemów technicznych o wysokim skomplikowaniu i pomoc we wdrażaniu usprawnień u klientów. Odpowiedzialność za cykl wdrażania projektu u klienta. Tworzenie i wdrażanie nowych usług dla klientów. Współpraca z innymi zespołami w ramach firmy w celu konfiguracji, wdrażania oraz bieżącego nadzoru rozwiązań sieciowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa programu SUBIEKT, zdobywanie nowych kontrahentów, obsługa sklepu internetowego, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. PRODUKTOW PROMOCYJNYCH - od 1 850 PLN

Przyjmowanie zamówień, opracowanie graficzne produktów do promocji w programie COREL, przygotowanie do produkcji produktów marketingowych, ologowanie produktów na plpterze laserowym, rozliczanie według stanów magazynowych, sporządzanie ofert marketingowych, prowadzenie dokumentacji, analiza i poszukiwanie potencjalnych klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Puławy (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie budynków mieszkalnych oraz obiektów biurowych
Działalność Usługowa Julita Szymanowska - 2017-04-04 - Drezdenko (lubuskie)