Praca FRYZJER Białystok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Fryzjer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

Wyzwolenia 22, 19-100 Mońki, powiat: moniecki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: moniecki

Gmina pracodawcy: Mońki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mońki

Ulica pracodawcy: Wyzwolenia

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

SZWACZKA-STAŻ - 997,4 PLN

Szycie odzieży dziecięcej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA- STAŻ POWER III 110 - 997,4 PLN

Opiekunka środowiskowa- staż POWER III 110
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Pyzdry (wielkopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 1 850 PLN

Konserwacja, obsługa bieżąca samochodów, pozostałe prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Zabrzeż (małopolskie)

DRWAL - od 1 850 PLN

wykonywanie prac z zakresu ścinki drzew.okrzesywanie i przerzynanie obalonych drzew; przygotowanie pilarki do pracy i utrzymanie właściwego stanu technicznego; ścinanie, obalanie i okrzesywanie drzew; porządkowanie powierzchni zrębowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Szczawin Kościelny (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 100 PLN

Jazda do wyznaczonych punków w Unii Europejskiej po odbiór lub zdanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Świebodzin (lubuskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

montowanie i naprawianie maszyn i urządzeń rolniczych; mycie i czyszcenie części i zespolów maszyn rolniczych; usuwanie usterek maszyn i urzadzeń rolniczych;
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Dzierzgoń (pomorskie)

MENEDŻER PRODUKTU - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT DSS. KSIĘGOWOŚCI- 9 REF - od 1 850 PLN

obsługa programów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o jakosć i ekspozycję towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOCNIK PIZZERA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie ciasta wg receptury, przygotowywanie składników i pizzy. Praca w godz. 10.00-18.00, w Bielsku-Białej. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, powyżej 29 roku życia, z ustalonym II profilem pomocy, kwalifikujących się do udziału w projekcie.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Bielsko-Biała (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Prabuty (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOC STOLARZA - 997,4 PLN

pomoc stolarza
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Bielawa (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Nowogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Wasilków (podlaskie)

KIEROWCA/KURIER - od 1 850 PLN

dostraczanie przesyłek międzynarodowych na terenie województwa wielkopolskiego
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepie obuwniczym
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Kraków (małopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

pomoc cukiernika
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Piątnica Poduchowna (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Pielęgnacja upraw owoców, przygotowanie do zbiorów, zbiór owoców, przygotowanie do składowania.Obsługa maszyn rolniczych, prace polowe. Komunikacyjna pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Tartaczek (mazowieckie)

REFERENT (S) - 997,4 PLN

Analiza prowadzonego postępowania egzekucyjnego w administracji, przygotowanie i układanie akt płatników składek, obsługa systemów i aplikacji wykorzystywanych do pracy na stanowisku, obsługa kancelaryjna Wydziału
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 13 - 18 PLN

Prace ogólnobudowlane na budowie. Praca na terenie Krakowa i okolic.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW AKWIZYCJI I SPRZEDAŻY - od 2 550 PLN

bieżące śledzenie na wszystkich komunikacyjnych platformach medialnych programów azjatyckich, analiza możliwości akwizycji, przygotowywanie umów dotyczących praw redystrybucji, sprzedaż programów odbiorcom na całym świecie
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SZKLARNIOWEJ 1 - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane; zakres obowiązków: prace porządkowe, pielęgnacja roślin, zbiór pomidora; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Paczyna (śląskie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 925 PLN

nauka obsługi maszyn blacharskich, wykonywanie pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Złotoryja (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - KOTOWICE - od 1 750 PLN

- przygotowywanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz ogólna obsługa urządzeń;- sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień;- prace magazynowe - uzupełnianie zapasów;- utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji.[System czasu pracy] : RÓWNOWAŻNY SYSTEM PRACY
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Brwinów (mazowieckie)

MŁODSZY WYCHOWAWCA - od 1 870 PLN

wyksz. wyższe pedagogiczne (pedagogika opiekuńczo wychowawcza, resocjalizacyjna, psychologia)- zgodnie z ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej;
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)