Praca FIZJOTERAPEUTA (STAŻ) Lubin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zabiegi fizjoterapeutyczne

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie średnie lub wyższe - fizjoterapia, empatia, umiejętność wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ---

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Jana Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 12b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Sterdyń (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 925 PLN

- pomocnicze prace magazynowe i produkcyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Myszków (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI STAŻ EFS-POWER - 997,4 PLN

zakładanie i pielęgnowanie terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Dzietrzychowice (lubuskie)

POMOCNIK INSTALATORA - od 1 850 PLN

kucie posadzek młotem udarowym, wiercenie ścian, montazż instalacji co wod-kan
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Ślesin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 750 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Nowe Zasady (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11 PLN

produkcja elementów plastikowych, kontrola jakości tych części, obsługa programu komputerowego TRAKT
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

KOSMETYCZKA/WIZAŻYSTKA - od 1 750 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, makijażu, demakijażu, , manicure.WYMAGANIA: wykształcenie mni. średnie kierunkowe.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Jarosław (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Sprzątanie hali po produkcji drobiu, przyużyciu wody i środków
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gruszczyce (łódzkie)

FRYZJER - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA TELEFON - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa telefoniczna klientów biznesowych,doradztwo w zakresie reklamy klientom biznesowym.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Zambrów (podlaskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, stoisk, terminala płatniczego i kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, utrzymanie czystości na stanowisku pracy i w sklepie, godz. pracy 6.30-14.30, 14-22, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Zgierz (łódzkie)

HANDLOWIEC STAŻ - 997,4 PLN

sprzedaż mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Dębno Polskie (wielkopolskie)

MONTER ROBOT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Garwolin (mazowieckie)

REFERENT DS. INFORMATYKI - 997,4 PLN

nauka prowadzenia BIP, nauka instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Lubań (dolnośląskie)

STARSZY KIEROWNIK DS. USŁUG - od 10 000 PLN

Koordynowanie działań na rzecz zapewnienia serwisu IT dla klientów globalnych, działania na rzecz poprawy jakości świadczonych usług. Zarządzanie zespołem. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Kontakt z klientem zagranicznym z wykorzystaniem języka angielskiego i francuskiego.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Wrocław (dolnośląskie)

MALARZ BUDOWLANY K/M - od 1 250 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 900 PLN

prace związane z produkcją mebli, obsługa maszyn do produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Chlewiska (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie należności za zakipione towary i usługi. Nadzór nad punktami tankowania paliw płynnych i towarem wyłóżonym w wewnątrz sklepu. Obsługa klientów - tankowanioe pojazdów. Uzupełnianie i porządkowanie towarów wyłożonych w wewnątrz sklepu. Pomoc przy tankowaniu paliw. Utrzymanie czystości wewnątrz stacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Złotoryja (dolnośląskie)

TAPICER - od 500 PLN

Tapicerowanie mebli, wykańczanie oraz dekorowanie wyrobów tapicerskich. Renowacja i konserwacja materiałów tapicerowanych. Praca wsród obcokrajowców - Ukraińcy.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Płock (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 2 057,31 PLN

Wspomaganie nauczyciela w prowadzeniu zajęć, współorganizowanie imprez.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

referat gospodarki komunelane, inwestycji, rolnictwa i ochrony środowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Lututów (łódzkie)

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Jagodno (warmińsko-mazurskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montaż instalacji, urządzeń wodno-kanalizacyjnych i cieplowniczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Targowiska (podkarpackie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie podłoża pod wykonanie tynku, przygotowywanie zapraw tynkarskich sposobem recznym i mechanicznym, wykonywanie tynków jedno i wielowarstwowych, montowanie prostych rusztowań do robót tynkarskich niewymagających dopuszczenia przez urząd Dozoru Technicznego oraz ich demontaż.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Siedlec (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - POMOC - 997,4 PLN

Prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Szczuczyn (wielkopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W OGRODNICTWIE I SADOWNICTWIE - od 1 000 PLN

Sadzenie i pielęgnacja roślin warzywnych. Następnie zbiór oraz przygotowywanie do bezpośredniej sprezdaży- bezpośredni kontakt z kontrahentem.Min. 1,5 roku doświadczenia w danej branży.Znajomość branży warzywno-owocowej. Znajomość j. ukraińskiego ze względu na bezpośredni kontakt z kontrahentami.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Rykały (mazowieckie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 184 PLN

montaż podzespołów foteli samochodowych na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcją, sprawdzanie jakości używanych komponentów i stanu stosowanych narzędzi, kontrola jakości wykonywanej pracy; pracodawca zapewnia dowóz bądź dofinansowanie dojazdu do miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Bieruń (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 400 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C+HDS, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed