Praca FIZJOTERAPEUTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
masaże, zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, korekcja wad postawy, ćwiczenia usprawniające,obsługa komputera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Data zakończenia pracy: 06.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe kierunek fizjoterapia, kosmetologia, masażysta

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe, drobne prace naprawcze, pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Biała Podlaska (lubelskie)

OPERATOR MASZYN PORZĄDKOWYCH - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY- SILNIKOWIEC - od 2 000 PLN

Dokonywanie diagnozy oraz napraw pojazdów samochodowych ze szczególnym uwzględnieniem awarii silników. Dbałość o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Świdnik (lubelskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Myszków (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pomoc przy sprzedaży farb,art.metalowych,obsługa komputera i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

pomoc w prowadzeniu spraw związanych z gospodarką odpadami oraz pomoc przy wydawaniu zaświadczeń, wypisów i wyrysów z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW.3,5 T - od 2 000 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE, krajów WNP
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Sztum (pomorskie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - od 7 000 PLN

- interpretuje i anazlizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów- dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie- udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne- buduje relacje z klientami Spółki
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

HYDRAULIK/MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 12 - 13 PLN

Wykonywanie przyłączy kanalizacyjnychi sanitarnych, wykonywanie siecie kanalizacyjnych i sanitarnych, wykonywanie sieci wodociągowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Radomsko (łódzkie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 14 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

UBOJOWY - ROZBIERACZ DROBIU - od 1 500 PLN

WYCINANIE FILETA Z DROBIU, DOCZYSZCZANIE FILETA Z DROBIU, PAKOWANIE I KONFEKCJONOWANIE, PRACE PRZY LINII DZIELENIA DROBIU, PRODUKCJA MDOM
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Lipce Reymontowskie (łódzkie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI PERSONALNEJ - do 1 900 PLN

selekcaj oraz rekrutacja pracowników, sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem, wsparcie działu kadr
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY-PRODUKCJI - od 2 250 PLN

montaż, kontrola jakości, pakowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Grajewo (podlaskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - 997,4 PLN

- dobieranie materiałów drzewnych bukowych do obróbki ze względu na wymaganą przez klientów jakość produkowanych ramiączek odzieżowych, desek, chlebaków, innych wyrobów galanterii drzewnej,- obsługiwanie pilarek stolarskich taśmowych i tarczowych oraz pilarek tarczowych poprzecznych i wyrzynarek lub prace pomocnicze przy tych obrabiarkach,- obsługiwanie strugarek wyrówniarek, frezarek dolno- i górnowrzecionowych, wczepiarek, wiertarek i prace pomocnicze,- obsługiwanie szlifierek,- ocenianie stanu technicznego narzędzi w przypadku ich stępienia lub awaryjnego zużycia,- wykonywanie innych prac koniecznych w procesie technologicznym np. prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Gorlice (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

-obsługa klientów przy śniadaniu (szwedzki stół) - uzupełnianie potraw oraz naczyń-dla klientów przychodzących do restauracji - pomoc w wyborze poszczególnych dań-przyjęcie zamówienia i odpowiednie zrealizowanie-zadbanie o odpowiednie podanie potraw do stołu-reagowanie na wezwanie klientów-wystawienie rachunku- paragon z kasy fiskalnej oraz przyjęcie zapłaty-dbanie o czystość zastawy i sztućców oraz odpowiednie nakrycie stołu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Rzeczyca (lubuskie)

PAKOWACZ - od 1 750 PLN

formowanie i pakowanie skarpet
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Bełdów (łódzkie)

ASYTENT/MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Rejestrowanie korespondencji, bieżąca weryfikacja dokumentów sprzedazowych/wysyłkowych. Dbałość o prawidłowe zatoarowanie art. biurowych/gospodarczych.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie potraw na przyjęcia okolicznościowe, wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie, wydawanie wyrobów kulinarnych, obróbka wstępna surowców, zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów, wyrobów gotowych, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

wykrawanie elementów materiału, obsługa wykrawarek i noża krawieckiego
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Restauracja McDonald's Grunwaldzka 4 , ElblągGodziny pracy 10:00 - 18:00, 11:00 -19:00,13:00 -21:00
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

BRYGADZISTA - od 2 500 PLN

Planowanie i organizowanie pracy magazynu, nadzór nad gospodarką materiałową, kierowanie pracą podległych magazynierów, analizowanie stanów magazynów
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Jawor (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA K/M - od 1 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Szerzawy (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Lubaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (BRANŻA AUTOMOTIVE) - od 2 000 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych z branży automotive, odczytywanie schematów - rysunek techniczny, praca na narzędziach pomiarowych, kontrola nad stanem zaawansowania produkcji, kontrola stanu urządzeń i infrastruktury tworzącej park maszynowy i narzędziowy, sporządzanie dziennych raportów, kart kontrolnych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Sosnowiec (śląskie)