Praca FIZJOTERAPEUTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
masaże, zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, korekcja wad postawy, ćwiczenia usprawniające,obsługa komputera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Data zakończenia pracy: 06.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe kierunek fizjoterapia, kosmetologia, masażysta

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

STOLARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-12 - Wołomin (mazowieckie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY ( STAŻ FP ) - 997,4 PLN

Nauka obsługi programu kosztorysującego RODOS
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie towaru, dobieranie części do odpowiedniego modelu pojazdu.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta w sklepie obuwniczym.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

KRAWIEC (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Krosno (podkarpackie)

OPERATOR LINII MANIPULACYJNEJ - od 1 850 PLN

Sortowanie drzewa na maszynie.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zaklików (podkarpackie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

naprawa i konserwacja samochodów wyjeżdżających w trasę, sprawdzanie stanu technicznego samochodów, tj. sprawdzanie stanu oleju, płynu do spryskiwaczy, układu kierowniczego, hamólców, wymiana sezonowa opon, wymiana żarówek, utrzymanie samochodów w czystości, tankowanie przed wyjazdem w trasę kierowcy, dokonywanie drobnych napraw bieżących
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wolbrom (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, utrzymanie czystości, sprzatanie, drobne prace konserwatorskie, praca w zieleni miejskiej na terenie Barlinka
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Barlinek (zachodniopomorskie)

SERWISANT - od 1 850 PLN

Serwis maszyn i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Okonek (wielkopolskie)

PRACOWNIK USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH - od 1 750 PLN

utrzymanie porzadku i czystości wewnatrz i otaczeniu budynku, pielęgnacja zieleni na terenie posesji
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Radków (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - STAŻ PO WER II - 997,4 PLN

staż - rozbiórka maszyn, wymiana łożysk, czyszczenie, mycie, przygotowanie do piaskowania oraz montaż regenerowanych części, obsługa giętarki, wiertarki i inne maszyny, przyjmowanie maszy do naprawy, demontaż urzadzeń na zespoły i części. Dźwiganie ciężarów - do 20 kg.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tarchały Wielkie (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Lipówki (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

- Montaż systemów szalunkowych.- Praca na terenie całej Polski według zleceń.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę zlecenie na 6 miesięcy.- Praca w godzinach: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku cieśli szalunkowego. Przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż 2 lata.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Katowice (śląskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

SzwaczkaOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kowalewo (kujawsko-pomorskie)

LIDER ZESPOŁU - od 8 000 PLN

Odpowiedzialnośc za planowanie, relizację i zamykanie projektów. Wspólpraca z zespołem hiszpańskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK LINII SORTOWNICZEJ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI RESTAURACJI - 997,4 PLN

1. Pomoc w kuchni (obieranie, zmywanie, sprzątanie).2. Pomoc na hotelu (sprzątanie).3. Porcjowanie posiłków.4. Prasowanie pościeli, reczników.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Łęczyca (łódzkie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

sprzedaż art. farmaceutycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gorlice (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z Polityką Bezpieczeństwa Przetwarzania Danych Osobowych Urzędu Miejskiego w Głownie,- zapoznanie z obowiązującymi przepiami prawa - ustaw i rozporządzeń dla zadań prowadzonych w Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa,- zapoznanie z wnioskami i wymaganiami dotyczacymi pozyskiwania środków zewnętrznych,- przygotowanie projektów postanowień i decyzji,- uzupełnienie rejestrów, porządkowanie dokumentów,- obsługa korespondencji wpływającej, pomoc w przygotowywaniu korespondencji do wysyłki,- obsługa urządzeń biurowych,- udział w kontrolach w terenie.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Głowno (łódzkie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż z Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łask (łódzkie)

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ENEA S.A. - od 4 500 PLN

- doradztwo w zakresie optymalizacji dostaw gazu oraz energii elektrycznej- aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów ENEA S.A.- raportowanie wyników sprzedaży i postępów w negocjacjach z klientem- realizacja założonych celów sprzedażowych- negocjacje warunków sprzedażowych z klientami. Kontakt e-mail: rekrutacja (at) yourway.com.pl
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kielce (świętokrzyskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw wietnamskich
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedazy poprzez serwisy aukcyjne tj. administrowanie sklepu internetowego,- wprowadzanie ust. lub usł do sprzedaży internetowej,- nadzorowanie sprzedaży w sklepie internetowym, wysyłka towaru, wystawianie faktur, nadzór nad płatnościami za towary,- utrzymanie dobrych relacji z klientem oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklpeu internetowego,- doradzanie klientom w procesie zakupu przez internet,- dbałość o bieżące zaopatrzenie sklepu internetowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Ozorków (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Białystok (podlaskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Opoczno (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

konserwacja, instalacja i konfigurcja opragromowania użytkowego i systemowego UG w Płoskini
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Płoskinia (warmińsko-mazurskie)