Praca FAKTURZYSTKA Suwałki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
fakturowanie sprzedaży, rozliczanie sprzedaży, prowadzenie zapisów z zakresu HACCP.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suwałki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Suwałki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fakturzystka

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziana znajomość języka litewskiego; obsługa komputera, miła aparycja, umiejętność współpracy w grupie,podstawowa znajomość asortymentu mięsnego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Kościuszki 71a, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 71a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.08.2016

Podobne oferty pracy

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie dań kuchni arabskiej i mięsa kebab
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Lubin (dolnośląskie)

POMOCNIK CIASTKARZA - do 1 850 PLN

wykonywanie założonych norm produkcyjnych, znajomość przepisów BHP i ppoz. obsługa maszyn do składania kartonów oraz foliowania, przygotowanie półproduktów oraz dodatków do wypiekania ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtkach, wykonywanie prac konserwatorskich lub drobnych napraw maszyn itp. do produkcji cukierniczej
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Chorzów (śląskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

pomoc pielęgniarce podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych u pacjentów, rozdawania posiłków, transportu pacjentów na badania oraz innych związanych z całościową opieką nad pacjentem
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Mikołów (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,kontrola terminiowości korespondencji zgodnie z przepisami szczegółowymi, rejestracja korespondencji,obsługa urządzeń biurowych,prowadzenie ksiąg notarialnych wg. ustalonych wzorów przy pomocy programu komputerowego, wystawianie faktur, dowodówwpłat w tym opłat sądowych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Józefin (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

praca fizyczna na budowie
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Lipowina (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 1 850 PLN

sprzątanie, odkurzanie, mycie powierzchni biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Skawina (małopolskie)

zapoznanie się z asortymentem, wykładanie towaru, przyjmowanie towaru od dostawcy na magazyn, ważenie, wycena, metkowanie, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gostynin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

załadunek i wyładunek towarów, przygotowanie ekspozycji owarów , dbanie o porządek na magazynieprace interwencjne
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gdów (małopolskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

Dekarz
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Borowno-Kolonia (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Utrzymywanie porządku, przyjmowanie i wydawanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Piszkawa (dolnośląskie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 1 850 PLN

Budowanie kanalizacji teletechnicznej budynkowej oraz sieci telekominikacyjnych przy wykorzystaniu tejże kanalizacji
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łódź (łódzkie)

Sprzedawca w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA BUDOWY - do 1 850 PLN

prowadzenie list obecności, ewidencji narzędzi i odzieży roboczej, gormadzenie dokumentów kadrowych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Katowice (śląskie)

ELEKTRONIK-MONTER - od 1 850 PLN

montaż specjalistycznych aparatów telefonicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

produkcja i montaż stolarki aluminiowej i budowlanej, praca na terenie kraju, pracodawca zapewnia dowóz i zakwaterowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Zawiercie (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ TOWARÓW HANDLOWYCH,REALIZACJA ZAOPATRZENIA SKLEPU, DBANIE O CZYSTOŚĆ NA STANOWISKU PRACY, KONTROLA TERMINÓW PRZYDATNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Skierniewice (łódzkie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Rumia (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 200 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Będzin (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

Obsługa maszyny do cięcia taśmy aluminiowej, prowadzenie stanu magazynowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kartuzy (pomorskie)

KASJER HANDLOWY-ZOBOW. PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

MONTER BRAM - 997,4 PLN

nauka wykonywania prac związanych z przygotowywaniem bram, ogrodzeń i balustrad
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Baldram (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

OPIEKUN M/K - od 2 020 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 1 850 - 1 900 PLN

drobne prace porzadkowe, ręczne czyszczenie cieków wodnych, poboczy, fos, wycinka zarośli
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Andrychów (małopolskie)

Sprzedaż mięsa, mleka, nabiału
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Bełchatów (łódzkie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- rozliczanie kosztów energii elektrycznej i cieplnej;- opisywanie i rozliczanie faktur;- przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców (np. awaria i inne);- kontakty z dostawcami mediów;- bieżące prawidłowe prowadzenie dokumentacji;- przygotowywanie pism w bieżącej korespondencji z mieszkańcami;- obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Chorzów (śląskie)