Praca FAKTURZYSTKA Piotrkowice Małe kontakt przez PUP

Stanowisko: FAKTURZYSTKA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wystawianie faktur

Data publikacji: 2016-01-28

Lokalizacja: Piotrkowice Małe (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Piotrkowice Małe, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrkowice Małe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: proszowicki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 16.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Krakowska 11, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek stażowy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Proszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Proszowice

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER BANKOWY - 997,4 PLN

przyjmowanie wpłat, księgowanie dokumentów obsługa terminala
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 925 PLN

Budowa domów jednorodzinnych. Praca na 1/2 etatu. Praca na terenie Polski - pełne oddelegowanie.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wrocław (dolnośląskie)

PROTETYK SŁUCHU (S) - 997,4 PLN

Posługiwanie sie specjalistyczną aparaturą do badań słuchu i wybranych pomiarów akustycznych, przeprowadzanie badania słuchu w różnych okresach życia człowieka, interpretowanie wyników badania słuchu, komunikowanie się z pacjentem i jego rodziną, gromadzenie, analizowanie i interpretowanie danych dotyczących pacjenta i jego potrzeb w zakresie zaopatrzenia w środki techniczne wspomagające słuch, wykonywanie innych zleconych czynności
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Tarnów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

oględziny pojazdu wspólnie z klientem serwisu, wstępna kontrola stanu technicznego pojazdu, sporządzenie zlecenia serwisowego.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń hotelowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Podlesie (opolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mielec (podkarpackie)

HAFCIARKA - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż w sklepie motoryzacyjnym
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

montaż więźby i pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Dębsk (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY/ OPERATOR SPRZĘTU BUDOWLANEGO - od 2 200 PLN

wykonywanie robót ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Strumień (śląskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Myszyniec (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

obsługa wanny stolarskiej, prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Prochowice (dolnośląskie)

KIEROWNIK W PRZEDSIĘBIORSTWIE OGRODNICZYM - do 13 PLN

Wykształcenie średnie; doświadczenie min. 6 m-cy w opuszczaniu plantów, kręceniu pędów, regulacji i obrywaniu pomidorów, koordynacja pracy cudzoziemców; biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; umowa zlecenie; miejsce pracy: Pyskowice
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Pyskowice (śląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE FIRMOWYM - od 1 850 PLN

Sprzedaż mięsa, wędlin i art. spożywczych w sklepie firmowym.Doświadczenie zawodowe na stanowisku min. 1 rok.Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Cegłów.GIEŁDA PRACY: 25.04.2016 r. godz. 10.00, pokój 216
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Wiśniew (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Sierpc (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

12 miesięczna nauka zawodu zakończona egzaminem czeladniczym
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Suwałki (podlaskie)

1216U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Radom (mazowieckie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE* - NAUKA ZAWODU - 997,4 PLN

praktyczna nauka zawodu + egzamin czeladniczy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

- szpachlowanie- malowanie- montowanie płyty RBG
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Żelazków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

sprzedaż paliwa
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Czempiń (wielkopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie pokrowców tapicerskich, wykonywanie ozdobnych stębnowań.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Syców (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych, murowanie szalowanie,prace ciesielskie, elektryka, tynkowanie elewacje , hydraulika, spawanie, malowanie, szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Obsługa ciągnika siodłowego i naczepy
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Zawady (łódzkie)

DIAGNOSTA-MECHANIK - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Grabowo (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

1. Przygotowywanie sałatek i sosów;2. Obsługiwanie kasy fiskalnej;3. Dbanie o porządek na stanowisku pracy;4. Zamawianie i zakup towarów;5. Obsługiwanie urządzeń Fast food;6. Nawiązywanie kontaktu z klientami.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Gryfino (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Obróbka wstępna surowców, sporządzanie potraw, porcjowanie, dekoracja
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Nowy Sącz (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi;
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tarnowskie Góry (śląskie)