Praca F-WULKANIZATOR Chojnów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chojnów, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: montaż i demontaż kół, wymiana i naprawa opon

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: F-WULKANIZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legnicki

Zawód: wulkanizator

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętności wulkanizatora

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: wulkanizator

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Oława (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNO--KANALIZACYJNYCH, WODOCIĄGOWYCH ORAZ KLIMATYZACYJNYCH - do 2 400 PLN

Montaż instalacji sanitarnnych i kanalizacyjnych w budynakach uzyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych. Instalacja systemów CO w budynkach mieszkalnych. Instalacja i budowa infrastruktury klimatyzacyjnej w budynakch mieszkalnych i użyteczności publicznej; Wynagrodzenie 2400 zł + premiaOkoło 160 godzin i więcej;dyspozycyjnośc 7:00-17:00;Sala D
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT.C - OPERATOR KOPARKO ŁADOWARKI - od 3 000 PLN

Prowadzenie pojazdu ciężarowego; obsługa koparko ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Margonin (wielkopolskie)

SERWISANT URZĄDZEŃ INFORMATYCZNYCH - 1 850 - 3 000 PLN

serwisowanie urządzeń informatycznych, wdrażanie programow; miejsce pracy - Kobiór
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kobiór (śląskie)

OBSŁUGA KLIENTA CALL CENTER W JĘZYKU FRANCUSKIM - od 2 600 PLN

Pozyskiwanie i utrzmanie klientów francusko języcznych, obsługa e maili oraz przedstawianie ofert w języku francuskim
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Łódź (łódzkie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

CIĘCIE, ZBROJENIE PROFILI PCV, ZGRZEWANIE OKIENNE, SZKLENIE OKIEN, ŁADUNEK MONTAŻ NA BUDOWIE
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Opoczno (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc przy sporządzaniu posiłków dla uczniów, wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

ARCHITEKT SYSTEMÓW - od 15 750 PLN

Projektowanie systemów, rekomendowanie rozwiązań IT, definiowanie i wdrażanie procesów istotnych dla wytwarzania oprogramowań, opracowywanie i aktualizacja procesów technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ST(FP) - 997,4 PLN

układanie gładzi giopsowychukładanie płytekmalowanieścianki działowe
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ - od 1 200 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH - od 8,25 PLN

usługi porządkowe: odśnieżanie, zamiatanie, koszenie trawy, drobne prace naprawcze
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Ruda Śląska (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Kurów (lubelskie)

ŚLUSARZ - PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 13,1 PLN

prace ślusarskie i szlifierskie na produkcji
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Zławieś Mała (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN SZWALNICZYCH - od 1 850 PLN

Własciciwe wykonywanie czynności zapisanych w karciei technologicznej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Sieradz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Drobne naprawy sprzętu wyposażenia pomieszczeń, dbałość o czystość chodników, trawnik ów, koszenie trawy, odśnieżanie, dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Preczów (śląskie)

STANOWISKO DS TECHNICZNYCH - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Mława (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Strzegom (dolnośląskie)

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH - 997,4 PLN

Instalowanie oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania, administrowanie oprogramowaniem systemowym i narzędziowym, wykonywanie kopii bezpieczeństwa, wsparcie przy dokonywaniu zakupów sprzętu i oprogramowania.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych i obsługa programów komputerowych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Sosnowiec (śląskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Nałęczów (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa biura, archiwizacja dokumentow , poszukiwanie kontrahentów, opracowywanie protokołow z badań
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Wolsztyn (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

Prace związane z montażem stolarki budowlanej, prace tynkarskie oraz inne prace zlecone.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Wielgolas Brzeziński (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - ROBOTY PUBLICZNE (GOŚCIESZOWICE) - od 1 850 PLN

pomoc przy samoobsłudze dzieci, pomoc podczas posiłków, podczas spacerów i wycieczek, pomoc w zajęciach dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Gościeszowice (lubuskie)

OPERATOR MASZYN - do 1 850 PLN

Wykształcenie podstawowe; doświadczenie mile widziane; zdolności manualne; zakres obowiązków: montaż części samochodowych, obsługa maszyn, współpraca z pozostałymi stanowiskami, praca w czystych warunkach; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice, Gaudiego;
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Gliwice (śląskie)