Praca ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU Kielce kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Bieżące prace w zakresie utrzymania ruchu urządzeń w zakładzie przetwórczo - utylizacyjnym; zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem elektryki; dozór stanu technicznego; diagnostyka usterek i usuwanie awarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie techniczne- elektryk; roczne doświadczenie na stanowisku elektryka, automatyka, mechanika utrzymania ruchu lub pokrewne; umiejętność czytania schematów elektrycznych; uprawnienia SEP do 1kV; prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce

Wrzosowa 44, 25-211 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Wrzosowa

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*