Praca ELEKTRYK (O) Tarnów Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S. A.

Miejsce pracy:
-, 33-102 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
zapewnienie bieżącego funkcjonowania maszyn i urządzeń w aspekcie elektrycznym, remonty, naprawy i konserwacja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 2 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca nocna

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 2 600 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe techniczne, min. 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP do 1 kV (aktualne), umiejętność czytania schematów elektrycznych, mile widziana książeczka sanepidowska. Praca w Tarnowie na trzy zmiany (7.00-15.00, 15.00-23.00 i 23.00-7.00, również weekendy); obowiązki: zapewnienie bieżącego funkcjonowania maszyn i urządzeń w aspekcie elektrycznym, remonty, naprawy i konserwacja; wynagrodzenie 2500-2600 zł brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S.A., ul. Sadowa 29, 33-100 Tarnów, tel.: 694 467 411, CV przesyłać pod adres e-mail: s.glowacka (at) iglotex.com.pl

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S. A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub kontakt osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*