Praca ELEKTRYK Ciermięcice Centrum Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych "SKORPION" Monika Pal

Miejsce pracy:
48-100 Ciermięcice 39/2, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciermięcice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głubczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głubczyce

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektryka

Nazwa pracodawcy:
Centrum Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych "SKORPION" Monika Pal

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: głubczycki

Gmina pracodawcy: Głubczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciermięcice

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - 3 500 - 3 900 PLN

Obsługa utrzymania ruchu urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki i układów sterowania
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Katowice (śląskie)

ELEKTRYK - od 3 493 PLN

Konserwacja, prace naprawcze. Praca na umowę o pracę w godz. 7-15 w Byszewie.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRAK - BUD Jacek Gryziecki - 2016-10-04 - Byszewo (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy - produkcja reklam przestrzennych.Miejsce pracy: Rypin.
KAUFMANN Spółka z o.o. - 2016-11-28 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

Wykonawstwo i montaż instalacji elektrycznych, wymiana elementów instalacji.
Zakład Usługowo-Handlowy "TELEKTRAM" Adam Malcher - 2015-12-02 - Mroczeń (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 2 000 - 3 000 PLN

przeglądy i bieżąca konserwacja instalacji elektrycznych i usuwanie awarii
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Mława (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych
ELTOM-BUD Sp. z o.o. - 2016-11-03 - Poznań (wielkopolskie)

ELEKTRYK - do 3 494 PLN

naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych, sporządzanie protokołów awarii instalacji elektrycznych.
CITY SERVICE GRUPA TECHNICZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-14 - Gdańsk (pomorskie)

wykonywanie instalacji elektrycznychmile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
MIKLAN-RYZA SPÓŁKA JAWNA MICHAŁ MICHALSKI, ŁUKASZ MICHALSKI - 2016-07-26 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 2 500 - 3 500 PLN

DOMMARCREO Mariusz Błaszczyk - 2016-04-22 - Łódź (łódzkie)

zgodnie ze stanowiskiem pracy, miejsce wykonywania pracy Sierpc, ul. Przemysłowa 50 oraz teren całego kraju, kontakt telefoniczny z pracodawcą 24 275 62 30
PUP BUDEXPOL sp. z o.o. - 2016-02-16 - Sierpc (mazowieckie)

wykonywanie instalacji elektrycznej
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Potępa (śląskie)

- prace elektryczne
Chłodnictwo-Klimatyzacja Roman Brandyk - 2016-04-26 - Ruda Śląska (śląskie)

do uzgodnienia
ZPHU Dariusz Anusik - 2016-06-09 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 3 300 PLN

doświadczenie zawodowe, uprawnienie SEP do 1 kV,
PHUW ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-09-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 15 PLN

NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH ,KONSERWACJA
LIMESTONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-07 - Nagawczyna (podkarpackie)

ELEKTRYK - 1 850 - 4 000 PLN

- modernizacja udoskonalenie parku maszynowego- dbalość o ciągłość produkcji- ocena zuzycia, wymiana i regeneracja części maszyn- konserwacja instalacji elektrycznych - eliminowanie bieżących usterek
Eco Power Plant Sp. z o.o. Orzeszkowo - 2016-09-08 - Orzeszkowo (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 13 - 15 PLN

montaż instalacji elektrycznych
COMFORT S.A. - 2016-12-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACA KIEROWCA KAT B - od 1 900 PLN

kierowca do rozwozu pizzy i gotowych posiłków
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Kietrz (opolskie)

ELEKTRYK - 2 000 - 2 500 PLN

naprawa i konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych, utrzymywanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez prowadzenie prac eksploatacyjnych oraz wykrywanie w porę usterek i ich usuwanie
MM Szynaka Living Sp.Z.O.O. - 2017-01-11 - Iława (warmińsko-mazurskie)

konserwator instalacji sieci elektrycznych
OGRÓD ZOOLOGICZNY - 2016-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
Energo-Instal Marek Szymański - 2016-12-01 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ELEKTRYK* - od 3 500 PLN

naprawa instalacji elektrycznych,
Grandmaster sp. z o.o. - 2016-02-18 - Ruda Śląska (śląskie)

zgodny
MSU S.A. - 2016-08-10 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

serwis elektryczny i elektroniczny sterowań oraz napędów maszyn sterowanych numerycznie, prace elektryczne w firmie
Hydromechanika Spółka z o. o. Spółka Komandytowa - 2017-01-12 - Piaskowiec (pomorskie)

ELEKTRYK - od 3 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Wysokość wynagrodzenia: 2500 - 3500 zł netto. Jedna zmiana w godz. 7.00-16.00, miejsce pracy: powiat słupski, praca na okres próbny z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony. Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godz. 7.00-19.00.
Elektrousługi Ziełko Krzysztof Łobocki - 2015-11-24 - Słupsk (pomorskie)

Dokonywanie pomiarów elektrycznychMontaż instalacji elektrycznychDiagnozowanie i naprawa usterek maszyn związanych z układem elektrycznym.Godziny pracy: 7.00- 15.00
Morpol S.A. - 2017-02-02 - Duninowo (pomorskie)

INSTALATOR-HYDRAULIK - 2 000 - 2 500 PLN

prace instalacyjne przy przeglądach gazowych
Centrum Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych "SKORPION" Monika Pal - 2016-10-20 - Ciermięcice (opolskie)

montaż,konserwacja, naprawa instalacji elektrycznych.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. Proferora Zbigniewa Religii w Słubicach Sp. z o.o. - 2016-02-23 - Słubice (lubuskie)