Praca ELEKTRYK BUDOWLANY (NR 4089) Bydgoszcz IGDI Sp. z o.o.

Maksymiliana Jackowskiego 28 lok. 16, 85-232 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- praca przy kładzeniu kabli elektrycznych- zakładanie gniazdek elektrycznych itp.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł brutto

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK BUDOWLANY (NR 4089)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk budowlany

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: IGDI Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: IHOR YAMANDI 739-590-600

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Maksymiliana Jackowskiego

Numer budynku pracodawcy: 28 lok. 16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk budowlany

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI(NR 5318) - od 30 PLN

Nauczanie przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości w dziennej szkole ponadgimnazjalnej dla młodzieży
TECHNIKUM MENEDŻERSKIE START W BYDGOSZCZY - 2016-07-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DS. PERSONALNYCH - 997,4 PLN

dokumenty zus-owskie ZUA,ZWUA,ZIUAakta osobowe - uzupełnianie świadectw pracyprzedłużanie umowy o pracęumowy cywilno-prawnerejestracja - podróże służbowe pracownikówdochodzenia pracowniczebieżąca obsługa pracownikówzapoznanie się z procesem zatrudnienia w firmie
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK(NR 8182) - od 18 PLN

Wymagania:- wykształcenie zasadnicze zawodowe,- uprawnienia energetyczna do 1kV,- prawo jazdy kategoria B,- motywacja do pracy i dyspozycyjność,- uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność,- umiejętność pracy w zespole.
Spółdzielnia Produkcji Spożywczej "Tosta" - 2016-11-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MURARZ (NR 2405) - od 1 850 PLN

Prace związane przy wznoszeniu i wykańczaniu budynków
P.P.H.U. "DARDOR"Dariusz Glamowski - 2016-04-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. C+E, R126/1699-525/16 - od 2 300 PLN

transport międzynarodowy (Niemcy, Polska, Francja, Beneluks), system pracy 3/1
BINGO TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA(NR 1225) - od 2 000 PLN

utrzymanie pomieszczeń szkolnych w czystościpraca w godz. 6.00-14.00, 10.00-18.00
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - 2017-02-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER(NR 9309) - od 2 200 PLN

przyjmowanie towarów, kompletacja i wydawanie towarów, rozładunek i załadunek na pojazdy
HURTOWNIA ELEKTRYCZNA 'BYCHOWO-HEL' WIESŁAW HARACKIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2015-12-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR PROCESU PRANIA - WYDAWCANR REF.: GT/CN/B/W/04/16(NR 2985) - od 2 000 PLN

udział w realizacji zamówień klientów w zakresie kontroli wielkości dostaw i wydawania bieliznyprzygotowywanie dokumentacji dla klientów pralnidbałość o terminowość realizowanych zamówieńznakowanie powierzonej bieliznywyjaśnianie niezgodności oraz reklamacji w zakresie zrealizowanych zamówień
TORUNSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-04-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY(NR 4425) - od 10 PLN

Wykonywanie prac porządkowych w budynku Firmy i przylegającym terenie firmy (koszenie trawy, odśnieżanie itp.) odpowiedzialność za dobry stan techniczny wyposażenia budynku oraz wykonywanie drobnych napraw ślusarskich, hydraulicznych, mechanicznych itp. wykonywanie prac konserwacyjnych. Wyjazdy po drobne zaopatrzenie samochodem służbowym.
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy - 2016-06-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA (NR 5961) - od 2 775 PLN

Czynny udział w realizacji projektów mostów i tuneli
VOESSING POLSKA Sp. z o.o. - 2016-08-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru według faktury sprzedawcy, przygotowywanie towaru do wysyłki do kontrahenta
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK/ PROGRAMISTA - 997,4 PLN

Optymalizacja stron www
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, obsługa komputera, wystawianie dokumentów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR LOGISTYKI - od 2 100 PLN

pakowanie produktów i towarów handlowych, udział w załadunku pojazdów, kontrola jakościowa i ilościowa wysyłek, odbiór ilościowy i jakościowy wyrobów, końcowa kontrola jakości produktów, wprowadzanie danych do systemu magazynowego.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA (NR 5510) - od 1 950 PLN

Sprzątanie biur i hoteli
KADEX - DARIUSZ DOMBROWSKI - 2016-08-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Wg załączonego programu stażu.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pomoc:wystawianie upomnień i tytułów wykonawczych w postępowaniu administracyjnymwystawianie przedsądowych wezwań do zapłaty w postępowaniu cywilnymwystawianie pozwów sądowych w postępowaniu cywilnympozyskiwanie klauzul wykonalności w stosunku do pozwówkierowanie dłużników na drogę potępowania komorniczegoudzielanie informacjiwstępne rozpatrywanie reklamacji
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LEKTOR JĘZYKÓW OBCYCH (NR 9275) - od 35 PLN

nauka języka angielskiego, rosyjskiego i ukraińskiego
NETWORK SERVICE ROBERT PIECHOCKI - 2015-12-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIURA HANDLOWEGO(NR 4442) - od 2 345 PLN

- obsługa klientów biura handlowego, - prowadzenie dokumentacji, - przyjmowanie zleceń, - sporządzanie ofert, - przygotowywanie zamówień, - kontrola realizacji zamówień, - utrzymywanie dobrych relacji z klientami
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MULTIKOM" ADAM PAPIERSKI - 2016-06-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY(NR 7879) - od 2 000 PLN

doradztwo w zakresie doboru produktu reklamowego, sprzedaż reklam w pojazdach komunikacji miejskiej (reklama wewnętrzna)
"AUTOBOX ADVERTISING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY MANAGER KONTRAKTÓW(NR 8615) - od 3 000 PLN

obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy, organizacja i koordynacja wyjazdu personelu opiekuńczego, budowanie relacji z klientem
PROMEDICA24 BETREUUNG PLUS GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2015-11-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT BRYGADZISTY PRODUKCJI DS. PRACOWNIKÓW UKRAIŃSKICH (NR 6893) - od 1 850 PLN

tłumaczenie zadań produkcyjnych, instruktaży obsługi maszyn i urządzeń, spraw bieżących z języka polskiego na ukraiński i odwrotnie, ontrola i nadzór pracownikami, obsługa linii produkcyjnej,
SERWIS-PERSONEL Sp. z o.o. - 2016-09-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA/WYKŁADANIE TOWARU(NR 3448) - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta lub wykładanie towaru markecie.
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO (NR 0002) - od 1 750 PLN

przegląd techniczne i konserwacyjne instalacji oświetleniowych, grzewczych i elektrycznych taboru szynowego
SK-Work Sp. z o.o. - 2015-12-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)