Praca ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH(NR 5312) Bydgoszcz SK-Work Sp. z o.o.

Stanowisko: ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH(NR 5312)

Wynagrodzenie: od 13,5 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacyjnych, remontów instalacji oświetleniowej, grzewczej oraz maszyn i urządzeń elektrycznych taboru kolejowego

Data publikacji: 2016-07-25

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: SK-Work Sp. z o.o.

Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacyjnych, remontów instalacji oświetleniowej, grzewczej oraz maszyn i urządzeń elektrycznych taboru kolejowego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13,5 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH(NR 5312)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektromonter maszyn elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13,5 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter maszyn elektrycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy według wskazanej kategorii

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane 3-letnie doświadczenie zawodowe, bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie, mile widziane prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: SK-Work Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. 887 120 400 w godz. 8.00-16.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Zygmunta Augusta

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter maszyn elektrycznych