Praca ELEKTROMONTER Lipniki Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych WERGON Sp. z o.o.

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 2 300 PLN

Zakres obowiązków: Praca przy konserwacji i eksploatacji oświetlenia drogowego na terenie powiatów: Mogilno, Żnin i Nakło n/Notecią.

Data publikacji: 2015-11-17

Lokalizacja: Lipniki (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych WERGON Sp. z o.o.

JAŚMINOWA 5, 86-005 Lipniki, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Praca przy konserwacji i eksploatacji oświetlenia drogowego na terenie powiatów: Mogilno, Żnin i Nakło n/Notecią.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białe Błota

Zawód:
elektromonter napowietrznych linii niskich i średnich napięć

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU[Inne] : Mile widziane prawo jazdy kat. B+E

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych WERGON Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Białe Błota

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipniki

Ulica pracodawcy: JAŚMINOWA

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie