Praca ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY Niepołomice GODULA MOTO SPORT

Miejsce pracy:
32-005 Niepołomice 419, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: elektromechanik samochodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Data zakończenia pracy: 15.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie, umiejętności zawodowe, chęć do pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie