Praca ELEKTROMECHANIK Poznań WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A.

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: od 2 400 PLN

Zakres obowiązków: naprawy sprzętu bojowego, naprawa silników

Data publikacji: 2016-02-15

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A.

Dąbrowskiego 262/280, 60-406 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
brutto na okresie próbnym, nastepnie akord - około 2900zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie na stanowisku - wymagane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych, wiedza teoretyczna i praktyczna

Nazwa pracodawcy: WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, LM, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Termin: zgłoszenia osobiste, Godziny : 7-14

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 262/280

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*