Praca ELEKTROMECHANIK Kielce Rita Motors Autoryzowany Dealer Peugeot

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Data publikacji: 2016-09-21

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: Rita Motors Autoryzowany Dealer Peugeot

Domaszowska 52, 25-315 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie do uzgodnienia + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość budowy i technologii napraw pojazdów, prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E), minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.

Nazwa pracodawcy: Rita Motors Autoryzowany Dealer Peugeot

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wskazany kontakt e-mail:rita (at) peugeot.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Domaszowska

Numer budynku pracodawcy: 52

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*