Praca EKSPEDYTOR POCZTY Olesno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kancelaryjna, w tym:segregowanie poczty wychodzącej i przychodzącej;dystrybucja poczty zewnętrznej i wewnętrznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDYTOR POCZTY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olesno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleski

Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Adres pracodawcy:
Dworcowa 4, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: oleski

Gmina pracodawcy: Olesno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olesno

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: X

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYNY ROZLEWNICZEJ - od 1 850 PLN

Operator maszyny rozlewniczej
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Gola Górowska (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc przy sporządzaniu posiłków dla uczniów, wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR I KONSERWATOR URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH - od 2 352 PLN

Operator i konserwator urządzeń technicznych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Brzeszcze (małopolskie)

KASJER BANKOWY - od 1 860 PLN

Bieżąca obsługa klientów banku w zakresie dokonywanych operacji kasowych w PLN i walucie obcej tj. realizacja dyspozycji wpłat i wypłat, dokonywanie skupu i sprzedaży walut obcych, realizacja innych dokumentów kasowych, sporządzanie protokołów kasowych oraz innych dokumentów wynikających z regulacji wewnętrznych obowiązujących w banku. Wykonywanie czynności związanych z bieżącą obsługą bankomatów, wykonywanie zamówień kasowych , w miarę potrzeby zastępstwo pracowników w innych jednostkach organizacyjnych działających na terenie miasta Wałcza.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wałcz (zachodniopomorskie)

DOCIEPLENIOWIEC - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Tczew (pomorskie)

OPERATOR W DZIALE PRODUKCJI - od 3 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Okonek (wielkopolskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 1 850 PLN

ocieplanie budynków
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Legionowo (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - od 2 500 PLN

obsługa maszyny wymagajacej pełnej kontroli, sprawdzanie jakości wyprodukowanych części, dbanie o prawidłowe etykiety na koszu, wypełnainie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej, wymiana narzędzi skrawajacych i pił z nastawami, utrzymanie łądu i porządku na stanowisku pracy, osiaganie załozonych celów wydajnościowych i jakościowych, przezbrojenia maszyny, obsługa 2 maszyn jednocześnie Wymagania: doświadczenie w pracy na produkcji, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, umiejętnośc sprawnego liczenia, predyspozycje do szybkiej nauki, samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy, wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność, wykształcenie techniczne, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie min. 6 miesiecy na podobnym stanowiski
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Komorniki (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

wykonywanie lekkich konstrukcji, prace warsztatowe
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Chorzów (śląskie)

REFERENT DS. KANCELARYJNYCH - 997,4 PLN

referent ds. kancelaryjnych / nabór staż
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Pabianice (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

podawanie posiłków, pomoc przy karmieniu dzieci niepełnosprawnych, sprzątanie. Wymagana aktualna książeczka zdrowia, wysoka kultura osobista, punktualność.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ruda Śląska (śląskie)

TŁUMACZ - od 2 200 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

sprzedaż produktów-części do maszyn budowlanychdoradztwo technicznebudowanie bazy klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

układanie, krojenie i ważenie towaruobsługa kasy fiskalnejobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

dezynfekcja narzędzi, udzielanie porad, wykonywaniue manicure, stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową, na formie, na tipsie, zdobiebnie paznokci, wykonywanie pedicure
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT ADWOKATA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Drezdenko (lubuskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 11,56 PLN

Obsługa gości krajowych, zagranicznych. Dokonywanie zamówień i rezerwacji. Praca w systemie 12 godz/na 12 godz. następnie 2 dni wolne.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie materiałów budowlanych do maazynu, odpowiednie ich składowanie i zabezpieczanie przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Wydawanie materiałó, załadunek na samochody dostawcze.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Leszno (wielkopolskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

wykonywanie przeglądów okresowych,naprawa maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Lublin (lubelskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

obnsługa maszyn stolarskich, montaż mebli i akcesoriów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Bochnia (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów spożywczych; wycena towaru handlowego;
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Legnica (dolnośląskie)

POMOCNIK MALARZA - MURARZA - od 1 850 PLN

PRACE MURARSKIE I MALARSKIE
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Ziębice (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych i ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

250S FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Radom (mazowieckie)

629U - BRUKARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)