Praca DZIEWIARZ Zgierz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: obsługa maszyn dziewiarskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DZIEWIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Zawód: dziewiarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 05.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: do przyuczenia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie-oferta dostępna wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PUP w Zgierzu, dane pracodawcy dostępne w Urzędzie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziewiarz

Podobne oferty pracy

WOŹNY - 997,4 PLN

utrzymywanie czystości, zgłaszanie awarii
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

Doradztwo prawne, pisanie pism procesowych i innych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Poznań (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 300 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, sprzedaż towaru z Indii na terenie UE, prezentacja towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - 997,4 PLN

obróbka skrawania
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Rydlewo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH BUDYNKÓW - od 1 387,5 PLN

koszenie trawy, dbanie o zieleń wokół budynku, zamiatanie chodników, odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Złotoryja (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

Obsługa narzędzi ślusarskich, przygotowanie konstrukcji do spawania.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Legnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 3 500 PLN

realizowanie planów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa w sklepie spożywczym, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 2 000 PLN

internetowa sprzedaż rowerów
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - do 1 850 PLN

obróbka metali
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Olszowice (małopolskie)

MALARZ-LAKIERNIK KONSTRUKCJI I WYROBÓW METALOWYCH - do 2 000 PLN

przygotowanie konstrukcji do malowania, malowanie farbami podkładowymi i nawierzchniowymi.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

OBUWNIK- WYKRAWACZ-STAŻ - 997,4 PLN

Staż w Krapkowicach
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Otmęt (opolskie)

DZIEWIARZ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn rajstopowych
DEPOL Dariusz Deperas - 2016-08-17 - Żygląd (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Dobczyce (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie włosów, modelownie fryzury, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych włosów i skóry włosów
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Błonie (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK DS. EKSPEDYCYJNO - ROZDZIELCZYCH - 997,4 PLN

przyjmowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

przygotowanie pojazdu do jazdy, kierowanie ciągnikiem siodłowym, nadzorowanie załadunku i rozładunku
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Małocin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace konserwatorskie w firmie
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Baldram (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Ogrodzieniec (śląskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

Demontaż i montaż ogumienia, obsługa podnośnika, wywazarki do kół i montażownicy.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Nowy Wiśnicz (małopolskie)

LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Janowiec Wielkopolski (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 2 400 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, kreatywność, znajomość rynku Europy Wschodniej (branża transportowa), mile widziane prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na podobnym stanowisku, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego biegle. Ogólny zakres obowiązków: uczestniczenie w obsłudze ogniwa, łańcucha dostaw towarów, gromadzenie i przygotowywanie informacji dotyczących procesów logistycznych. Współpraca z kontrahentami z rynków wschodnich.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK KSIĘGARSTWA - 997,4 PLN

wg stanwiska
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

GLAZURNIK K/M - od 925 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)