Praca DZIEWIARZ Aleksandrów Łódzki kontakt przez PUP

Stanowisko: DZIEWIARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa maszyn dziewiarskich (rajstopowych)

Data publikacji: 2016-07-22

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Aleksandrów Łódzki, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DZIEWIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Aleksandrów Łódzki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Zawód: dziewiarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 13.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż pracy w zawodzie min. 6 m-cy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie - oferta dostępna wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PUP Zgierz, dane pracodawcy dostępne w Urzędzie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziewiarz

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- czytanie rysunku technicznego,- przygotowanie danych do wykonania elementów reklam.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Szczaniec (lubuskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - do 2 000 PLN

Pomoc w prowadzeniu zajęć
kontakt przez PUP - 2017-05-14 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Koło (wielkopolskie)

KIEROWCA - MECHANIK - od 2 193 PLN

miedzynarodowy przewóz drogowy towarów na terytorium PL-UE
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Woskrzenice Duże (lubelskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Borzytuchom (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Białystok (podlaskie)

DORADCA SERWISOWY - od 1 900 PLN

obsługa klienta serwisu, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Białystok (podlaskie)

Wystawianie zleceń transportowych, kontrola i monitoring tras kierowców, obsługa telefoniczna klientów.
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Olkusz (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - do 2 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe, średnie, wyższe; doświadczenie zawodowe: 5 lat; zakres obowiązków: przyg. elementów konst. metalowych do montażu, łączenie elem. kont. za pomocą nitowania, skręcania lub spawania, zabezpieczenia antykorozyjne elem. konst. stalowych, wykonywanie montażu, demontowanie, konserwowanie, naprawianie i modernizowanie konst. metalowych, przyg. elem. żelbetowych do montażu, , wykonywanie złączy, montażu, prostych robót murarskich, ciesielskich, betoniarskich i zbrojarskich, wykonywanie rusztowań do robót budowlanych, konserwowanie i naprawianie konstrukcji budowlanych, demontaż, wykonywanie mechanicznej obróbki drewna, zabezpieczanie drewna, posługiwanie się dok. techniczną itp.; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DS. TECHNICZNO - HANDLOWYCH - od 2 500 PLN

Przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Łomża (podlaskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Gdańsk (pomorskie)

INŻYNIER DS. PLANOWANIA PRODUKCJI - od 2 600 PLN

- projektowanie organizacji procesów pomocniczych, obsługowych i produkcyjnych;- projektowanie organizacji gniazd i linii produkcyjnych;- opracowywanie harmonogramów i koordynowanie spływu części i wyrobów;- uzupełnianie i doskonalenie bazy normatywnej do celów organizacji produkcji;- badanie skuteczności stosowanych form organizacji produkcji i opracowywanie informacji (sprawozdań) w tym zakresie;- opracowywanie analiz obciążenia stanowisk roboczych;- planowanie poszczególnych operacji (zadań) na stanowiskach roboczych z uwzględnieniem obciążenia stanowisk i zachowania pożądanych terminów wykonania zadań;- doskonalenie bazy normatywnej do celów planowania produkcji oraz poszukiwanie nowych metod planistycznych;- koordynację planów międzywydziałowych;
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów, kontrola zgodności cen na półkach, uzupełnianie asortymentu znajdującego się na regałach sklepu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Miechów (małopolskie)

ELEKTRYK - od 13 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Warszawa (mazowieckie)

NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA - od 2 500 PLN

Zajęcia z dziećmi dydaktyczno - wychowawcze w przedszkolu.
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Nadarzyn (mazowieckie)

INSPEKTOR BHP - od 2 400 PLN

wykonywanie zadań BHPprowadzenie szkoleń BHP
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sprzątanie kurników, załadunek drobiu, mycie kurników
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Żuromin (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

- wprowadzenie danych do komputera,- wystawianie faktur,- układanie faktur,- obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Radlin (śląskie)

STAŻ-POMOCNIK STOLARZA-64 - 997,4 PLN

wg programu- prace pomocnicze przy produkcji profili drewnianych - Poszukiwana osoba do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Krzyków (opolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 000 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Kraśnik (lubelskie)

PIONKI-OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI METALU-DOP.ST. PRACY - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny do obrobki metalu
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Pionki (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA ( 196 Y) - od 2 000 PLN

Oferta w ramach robót publicznych: sprzątanie pomieszczeń w urzędzie
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Kołbiel (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie ofert handlowych, uczestnictwo w targach i konferencjach itp.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Olkusz (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Nowy Targ (małopolskie)

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 900 PLN

PODSTAWOWYM OBOWIĄZKIEM JEST PRZEWÓZ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, NAWOZÓW
"WIMAX" Spółka Jawna Witkowski - 2016-02-16 - Stryków (łódzkie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prowadzenie magazynu oraz dostawa towarów do klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 13 PLN

Utrzymywanie czystości na obiekcie wielkopowierzchniowym.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kraków (małopolskie)