Praca DYREKTOR REGIONALNY(NR 5122) Białe Błota Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów "PREFABET - BIAŁE BŁOTA" S.A.

Betonowa 1, 86-005 Białe Błota, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYREKTOR REGIONALNY(NR 5122)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białe Błota

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białe Błota

Zawód: pozostali inżynierowie budownictwa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy według wskazanej kategorii

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania konieczne: - praktyczna znajomość zasad i obsługi w procesie realizacji inwestycji budowlanych, wskazane doświadczenie w zakresie zastosowań konstrukcji żelbetowych, dyspozycyjność, umiejętności negocjacyjne, prawo jazdy kat. B. Inne wymagania: - sporządzanie kosztorysów i ofert techniczno-handlowych, pozyskiwanie zapytań ofertowych, przygotowanie dokumentacji pod zamówienia przetargowe.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów "PREFABET - BIAŁE BŁOTA" S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty: Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów "PREFABET - BIAŁE BŁOTA" S.A., ul. Betonowa 1, 86-005 Białe Błota lub telefoniczny: 52-323-65-07, 502-494-266 bądź mailowy: rekrutacja (at) prefabet-bb.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Białe Błota

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białe Błota

Ulica pracodawcy: Betonowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali inżynierowie budownictwa