Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Bobrownickie Pole kontakt przez PUP

Bobrownickie Pole, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bobrownickie Pole

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipnowski

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: lipnowski

Gmina pracodawcy: Lipno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipno

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: pozyskiwanie drewna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew

Podobne oferty pracy

OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO - do 1 500 PLN

Operowanie żurawiem wieżowym zgodnie z zasadami BHP. Miejsce pracy: Wrocław plus delegacje (południowa Polska).
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie się z branżą paliwową, tworzenie rysunków w programie AUTOCAD, realizacja bieżących zadań;
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Radzionków (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie i pakowanie posiłków na wynos
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kwidzyn (pomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi, obsługa sekretariatu, dbanie o wizerunek szkoły.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Łopuszno (świętokrzyskie)

TECHNIK MASAŻYSTA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie z warunkami pracy, regulaminem działalności firmy, zasadami BHP, p-pożarowymi, wprowadzenie w procedury wykonywania zabiegów kosmetycznych. Wykonywanie masażu twarzy oraz relaksacyjnych. Obsługa klienta, kasy fiskalnej, sprzedaż kosmetyków.2. Wykonywanie masażu ciała, poznanie obsługi profesjonalnych sprzętów kosmetycznych oraz wykonywanie przy ich pomocy zabiegów wyszczuplających3. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na ciało, redukujących cellulit, wyszczuplających oraz wykonywanie zabiegów podologicznych. Obsługa klientów, umawianie wizyt przy pomocy programu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Sierakowice (pomorskie)

KIEROWCA - do 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdu powyżej 3,5 T. Wymagane prawo jazdy kat. C. Dostawa towaru, odbiór towarów. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Wrocław (dolnośląskie)

ROZDZIELCO -KROJCZY - od 1 850 PLN

kompletacja wykroi, kontrola wykroi, krojenie tkanin i skór.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Barlinek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER - 11 - 15 PLN

Montaż elektryki w podzespołach reklamowych, montaż elementów z tworzyw sztucznych, metalowych, drewnianych itp., dbałość o powierzone urządzenia, kontrola jakości wykonywanych elementów, wydajna praca zgodnie z dokumentacją.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Siedlce (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, remonty mieszkań i obiektów niemieszkalnych, remonty i ocieplenia budynków jedno i wielorodzinnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe, znajomość programu AUTOCAD.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Racibórz (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 900 PLN

Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sierakowice (pomorskie)

POMOCNIK SPAWACZA - od 1 860 PLN

-gwintowanie wiercenie i montaż stalowych elementów,przygotowanie materiałów do spawania
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Przybyszewo (wielkopolskie)

INTROLIGATOR - od 1 750 PLN

cięcie próbek materiałowych dla producebtów płyt drewnopodobnych, konfekcjonowanie folii samoprzylepnej, konfekcjonowanie tektury falistej, produkcja opakowań kartonowych
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Glinnik (łódzkie)

MAGAZYNIER MIĘSA - 3 000 - 4 000 PLN

Przyjecie mięsa i jego ocena, gospodraka magazynowa w zakresie mięsa, sporzadzanie stanów mięsa w chłodniach i mro
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Krąplewice (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 2 000 PLN

organizowanie zajęć edukacyjnych dla dzieci w niepublicznym przedszkolu, sprawowanie opieki nad dziećmi oraz zapewnianie im bezpieczeństwa
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Tychy (śląskie)

WULKANIZATOR / ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

naprawa i regeneracja ogumienia, dotyczy samochodów ciężarowych i sprzętu ciężkiego
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KASJER HANDLOWY-ZOBOW. PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

FREZER/ OPERATOR MASZYN NUMERYCZNYCH - od 3 500 PLN

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żObsługa maszyn numerycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Myślęcin (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

zakres obowiązków: pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, czystości higienicznej (ubieranie i rozbieranie), nadzorowanie podczas odpoczynku, opiekowanie się podczas zabaw, spacerów i wycieczek, porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Mielec (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego - wywrotki.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)