Praca DOZORCA Żary SEKRET Spółka zo.o.

Miejsce pracy: 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: pracownik ochrony fizycznej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: SEKRET Spółka zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Gen. Nikołaja Bierzarina 43/a, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - SKIEROWANIA

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Gen. Nikołaja Bierzarina

Numer budynku pracodawcy: 43

Profil działalności pracodawcy: Ochrona

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik ochrony fizycznej