Praca DOZORCA Białystok TOP 2001 Sp. z o.o.

Octowa 4C, 15-399 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: dozór mienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: TOP 2001 Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wstępnie kontakt telefoniczny - 609 490 232

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Adres strony pracodawcy: www.top2001.org.pl

Ulica pracodawcy: Octowa

Numer budynku pracodawcy: 4C

Profil działalności pracodawcy: usługi oczyszczania.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GASTRONOMII - od 12 PLN

pomoc na kuchni, krojenie owocow, warzyw, robienie surówek, deserów, kanapek, nakladanie i wydawanie posiłków, rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej, zmywanie, naczyńPraca w restauracji pracowniczej w Białymstoku
Eurest Poland Sp. z o.o. - 2016-07-06 - Białystok (podlaskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 400 PLN

stany surowe budynków
USŁUGI BUDOWLANO-HANDLOWE "BUD-MAT" RAFAŁ MATULKA - 2016-08-05 - Białystok (podlaskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie odzieżyy ochronnej militarnej, szycie procesami
Firma Odzieżowa "AKELA" Jerzy Rzeńca - 2017-05-19 - Białystok (podlaskie)

AUTOMATYK - 2 800 - 3 000 PLN

zapewnienie prawidłowej pracy ukladów sterowania, aplikacji wizualnej i układów akipia
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. w Białymstoku - 2017-03-03 - Białystok (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych kontrahentów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Białystok (podlaskie)

DORADCA KREDYTOWY - od 1 850 PLN

- procesowanie aplikacji pozyczkowych,- dbanie o wysoką jakość sprzedaży naszych produktów,- profesjonalna obsługa klientów, w tym odpowiadanie na zapytania drogą telefoniczną oraz poprzez chat,- utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Spółki,- wsparcie Klientów przy podejmowaniu decyzji pozyczkowych
ARENA FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-29 - Białystok (podlaskie)

KOPACZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 300 PLN

Obsługa sekretarska kancelarii, przygotowywanie projektów aktów notarialnych
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Białystok (podlaskie)

PRAKTYKANT W BIURZE ORGANIZACJI I KADR - nieodpłatny

1. Poznanie struktury Urzędu, zasad i specyfiki pracy w administracji rządowej.2. Poznanie zasad udzielania informacji o sposobie załatwiania sprawy klientom zgłaszającym się do Urzędu.3. Zapoznanie się ze Standardami obsługi klienta.
PODLASKI URZĄD WOJEWÓDZKI W BIAŁYMSTOKU - 2016-04-19 - Białystok (podlaskie)

APLIKANT ADWOKACKI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Białystok (podlaskie)

DOZORCA - do 1 750 PLN

SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH I REJONU PRZYLEGŁEGO DO BUDYNKU; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; MIEJSCE PRACY: SZCZECIN GUMIEŃCE; STRZAŁOWSKA
KILER ROMAN KLICHOWSKI USŁUGI BUDOWLANO PORZĄDKOWE - 2015-12-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - GORSECIARKA - od 1 850 PLN

szycie bielizny damskiej
Axami s.c. Anna Gołębiowska Edyta Skutnicka - 2016-07-27 - Białystok (podlaskie)

DOZORCA - od 713 PLN

Dozór budynku szkolnego oraz prace porządkowe wokół budynku.
Szkoła Podstawowa Nr 34 z oddziałami Integracyjnymi - 2016-11-18 - Gdynia (pomorskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, mile widziane osoby z doświadczeniem
CENTRUM HANDLOWE "POLAM" J.KARCZEWSKI, W.GOCLAN - SPÓŁKA JAWNA - 2017-01-18 - Pogwizdów Nowy (podkarpackie)

INSTALATOR URZĄDZEŃ I INSTALACJI HYDRAULICZNYCH I WENTYLACYJNYCH - od 1 750 PLN

wykonywanie instalacji hydraulicznych i wentylacyjnych
MA&MA Marta Kulikowska-Hryń i Marta Matysewicz s.c. - 2015-11-17 - Białystok (podlaskie)

MAGAZYNIER - PROWADZENIE ROZLICZEŃ ZUZYTYCH SUROWCÓW DO PRODUKCJI PIECZYWA - od 13 PLN

Prowadzenie rozliczeń stanów, zapasów magazynowych, kontrolowanie stanu zapasów, przyjmowanie materiałów do magazynu
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Białystok (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO - OBSŁUGOWA - od 1 850 PLN

- pomoc dla rzemieslnika i konserwatora Szkoły przy wykonywaniu konserwacji, napraw i drobnych remontów,- dbanie o porządek na terenie szkolnym (trawniki, boiska, parkingi)- realizacja zakupów, prowadzenie korespondencji,- wystawianie faktur VAT, kart drogowych,- sporządzanie harmonogramów i rozliczanie dyżurów dozorców,- kserowanie dokumentów,- nadzorowanie wjazdów na plac główny Szkoły, sterowanie szlabanem,- udzielanie informacji klientom Szkoły,
Zespół Szkół Elektrycznych - 2016-03-21 - Białystok (podlaskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

produkcja schodów
Mazer Paweł Andrzej Olszewski - 2017-02-28 - Białystok (podlaskie)

MURARZ - od 1 750 PLN

praca przy budowie bloków na terenie Białegostoku
Zakład Budownictwa Ogólnego Paweł Giełażyn - 2015-11-18 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DS WERYFIKACJI I OBSŁUGI KLIENTA - 1 850 - 5 000 PLN

- Procesowanie aplikacji pożyczkowych,- Dbanie o wysoką jakość sprzedaży naszych produktów,- Profesjonalna obsługa Klientów Spółki, w tym odpowiadanie na zapytania drogą telefoniczną oraz poprzez chat, - Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Spółki,- Wsparcie Klientów przy podejmowaniu decyzji pożyczkowych.
"MAŁA POŻYCZKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-07 - Białystok (podlaskie)

DOZORCA - od 1 750 PLN

dozór obiektu
"Mikrotech" S.A. - 2015-11-26 - Krosno (podkarpackie)