Praca DORADCA KLIENTA Żnin kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodny z programem

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Żnin (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żnin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Składowa 4, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wszystkie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 500 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, w szczególności prace wykończeniowe (zabudowy G-K, prace glazurnicze, prace malarskie, montaż sztaukaterii)
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Gostyń (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

obróbka i pakowanie warzyw, dystrybucja
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Anieliny (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 10,5 PLN

przygotowywanie i sprzedaż posiłków, obsługa klienta, dbałość o czystosć pomieszczeń i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT/KA DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI - 3 500 - 4 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA/MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Praca w magazynie, przygotowanie towaru do klienta, dostawa towaru do klienta, odbieranie płatności od klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Nysa (opolskie)

KONSERWATOR ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO POWYŻEJ 30 R.Ż ) - 997,4 PLN

Zapoznanie z urządzeniami znajdującymi sie w Parku Wodnym i inne
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

prace porzadkowe w hotelu i w okół hotelu, drobne prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Szklarska Poręba (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

wykształcenie zasadnicze zawodowe, CERTYFIKAT SPAWANIA 135 LUB 131, MINIUM 2,5 ROKU DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, SAMODZIELNA PRACA NA W/W STANOWISKU WYMAGA WSKAZANYCH UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIEŃ.ZESPAWANIE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Krotoszyn (wielkopolskie)

1326U - PSYCHOLOG - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Radom (mazowieckie)

KAMIENIARZ - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 2 100 PLN

wykonywanie oprysków, przewożenie produktów rolnych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Pęcław (mazowieckie)

KIEROWCA MECHANIK - do 1 950 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Łuków (lubelskie)

POMOC SPAWACZA - od 2 300 PLN

przygotowywanie elementów metalowych do spawania metodą TIG/MIG, cztanie rysunkow technicznych , kontrola prawidłowości wykonanych spawań
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Milanówek (mazowieckie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

obsługa klienta w zakładzie fryzjerskim damsko-męskim;
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Porajów (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Produkcja mebli pod zamowienielnbta.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Głuchołazy (opolskie)

POZOSTALI TAPICERZY I POKREWNI (POMOCNIK TAPICERA ) - od 2 000 PLN

Prace proste zwiazane ze zbijaniem szkieletów tapicerskich .
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Wieruszów (łódzkie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 600 PLN

-OBSŁUGA KLIENTA ZAGRANICZNEGO POPRZEZ RÓŻNE KANAŁY KOMUNIKACJI (TELEFON, WEBCHAT, EMAIL)- AKTUALIZACJA DANYCH W SYSTEMIE- PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI I RAPORTÓW
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 500 PLN

TELEFONICZNA I OSOBISTA OBSŁUGA KLIENTA, REDAGOWANIE STRON WWW, REPREZENTOWANIE FIRMY NA TARGACH, OBSŁUGA KLIENTA, AKTYWNE POSZUKIWANIE NOWYCH KLIENTOW, AKTYWNA SPRZEDAŻ USŁUG, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMUTERA, KREATYWNOŚĆ, ZMYSŁ ESTETYCZNY, DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻYPRACA W GODZ: 8-16/9-17
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - 997,4 PLN

obróbka mięsa
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Czajków Północny (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY (Z) - do 2 000 PLN

wprowadzanie produktów do systemu, przygotowywanie ofert, analiza cen, obsługa telefoniczna klienta (telefoniczne zawieranie transakcji z klientami, informowanie klienta o statusie wysyłki), obsługa klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej, udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Tarnów (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Udzielanie informacji i wyjaśnień klientom i kontrahentom ZGDO; pomoc w sporządzaniu sprawozdań, tworzenie niezbędnych zestawień; opracowywanie projektów pism wychodzących; pomoc w opracowywaniu uchwał i zarządzeń ZGDO; pomoc w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych, funduszy zewnętrznych; prowadzenie ewidencji i rejestrów ZGDO; sporządzanie dokumentów finansowych; numerowanie, dekretowanie dokumentów finansowo-księgowych, księgowanie operacji finansowych, weryfikacja wpływających deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi; prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencjo; czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń Przewodniczącego Zarządu ZGDO-pracodawcy, Kierownika Biura bezpośredniego przełożonego, nie wchodzących w zakres czynności w ramach posiadanych umiejętności i kompetencji, jeżeli wymaga tego interes urzędu.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Chojna (zachodniopomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 600 PLN

transport towaru za pomocą wózka widłowego oraz umieszczanie go w regałach magazynu
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Stryków (łódzkie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Demontaż pojazdów.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Suwałki (podlaskie)

ASYSTENT HANDLOWY - od 2 200 PLN

wystawianie faktur, prowadzenie terminarza płatności, obsługa korespondencji handlowej, kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami w Chinach, kompletowanie dokumentów do księgowości, spotkania z kontrahnetami w kraju, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO OBSŁUGI SERWISU AUKCYJNEGO EBAY, ALLEGRO - od 2 100 PLN

Wystawianie aukcji w serwisie internetowym Ebay, Allegro. kontakt z klientami, bieżąca obsługa zapytań, przygotowywanie towaru do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa programu komputerowego; wystawianie dokumentów sprzedaży; obsługa klientów; przygotowywanie towarów; rozkładanie towarów na półkach; rozliczanie gotówki w kasie; kontrola stanów magazynowych ; aktywna sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Trzcińsko-Zdrój (zachodniopomorskie)