Praca DORADCA KLIENTA Zambrów MULTISFERA Sp. z o.o

Miejsce pracy:
18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
efektywna sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych, pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, realizowanie celów sprzedażowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zambrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zambrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zambrów

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: - komunikatywność

Nazwa pracodawcy: MULTISFERA Sp. z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Wyszyńskiego 33/51, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV na email: pracuj2016 (at) wp.pl w tytule maila prosimy wpisać ZAMBRÓW

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Adres strony pracodawcy: www.multisfera.pl

Ulica pracodawcy: Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 33

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta