Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Kostrzyn Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Kostrzyn

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres miejsca pracy: ul. Sikorskiego 16b

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-18

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Kierownik działu - -

Media Expert zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w dziale
kontrola czystości w dziale
przeprowadzanie spotkań z pracownikami działu
zamówienia towarów – decyzyjność w sprawie ilości
delegowanie i rozliczanie zadań
przyjęcie towaru na sklep i wystawienie zgodnie z obowiązującymi standardami
Media Expert - 2015-12-21 - Opole (opolskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 750 PLN

Praca na kasie oraz obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Komorniki (wielkopolskie)

TAPICER - od 2 000 PLN

czynności związane z prawidłowym wykonaniem tapicerowania zgodnie z technologią
Fabryka Mebli Tapicerowanych TOMBEA Sp.z o.o. - 2017-02-07 - Łowęcin (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-31 - Zduńska Wola (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-04 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC/AREA PRODUCT MANAGER - od 6 500 PLN

sprzedaż maszyn i urzadzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, organizacja pracy działu sprzedaży, pozyskiwanie klientów, reprezentacja na targach
SCM GROUP Polska Sp. z o.o. - 2016-04-08 - Suchy Las (wielkopolskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - od 1 850 PLN

pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Podarzewo (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 150 PLN

kasjer-sprzedawca
Dino Polska Spółka Akcyjna - 2015-12-03 - Baranowo (wielkopolskie)

BIBLIOTEKARZ - od 755 PLN

stanowisko samodzielne
Gimnazjum w Skórzewie - 2017-01-12 - Skórzewo (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-06-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-08-17 - Rzeszów (podkarpackie)

Media Expert - 2016-11-16 - Głogów (dolnośląskie)

Product Manager - -

Media Expert Tworzenie i zarządzanie podległą ofertą produktową.
Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów ( na bazie trendów rynku).
Dokonywanie selekcji produktów celem zapewnienia założonych parametrów handlowych.
Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów –zarządzanie polityką cenową podległych grup produktowych.
Zorientowanie na cele, realizacja planów sprzedaży.
Definiowanie wymagań dotyczących produktów.
Współtworzenie działań marketingowych, pro – sprzedażowych.
Monitorowanie i analizowanie rynku.
Media Expert - 2016-01-11 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim i zagranicznym
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Plewiska (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace gospodarcze i ogrodnicze oraz utrzymanie czystości na obiekcie.
PERFEKT SERWIS Sp. z o.o. - 2017-02-20 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-09-29 - Pułtusk (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 13,5 PLN

prace związane z podnoszeniem towaru o masie pow.25 kg
Europa Trading Meble Sp. z o.o. - 2016-06-09 - Borówiec (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-02-19 - Białogard (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

wprowadzanie zamówień, nadzór nad inwenturą, gospodarka opadami, zaopatrywanie produkcji w materiały eksploatacyjne, kontrola nad dostawami towarów, zamówienia usług niezbędnych do produkcji
ALUNA International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp.K. - 2016-05-05 - Bytkowo (wielkopolskie)

KONFEKCJONER/KONFEKCJONERKA ODZIEŻY - do 13,5 PLN

składowanie, pakowanie odzieży, komletowanie zamówień.
WORK SERVICE S.A - 2016-06-16 - Gądki (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

prace magazynowe, kompletowanie towaru, dbanie o czystość na stanowisku pracy
WORK SERVICE S.A. - 2016-04-18 - Swarzędz (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona obiektów na terenie Biskupic
OMEGA OCHRONA Sp. z o.o. - 2016-04-27 - Pobiedziska (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-03-03 - Tarnowskie Góry (śląskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - 2 265 - 3 109 PLN

nauczyciel matematyki w klasach 4-6
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Zalasewo (wielkopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-12-12 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

PEDAGOG SZKOLNY/OPIEKUN W ŚWIETLICY SZKOLNEJ - od 1 993 PLN

pedagog szkolny/opiekun w świetlicy szkolnej - praca w dwóch budynkach szkolnych oddalonych od siebie o 2 km
SZKOŁA PODSTAWOWA "POD LIPAMI" - 2016-08-16 - Krosinko (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 2 300 - 2 600 PLN

rozładunki/załadunki, prowadzenie gospodarki magazynowej
SANTINES Sp. z o.o - 2016-08-10 - Skórzewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI POGRZEBU - od 2 000 PLN

kompleksowe przygotowanie pochówku osoby zmarłej
Usługi Pogrzebowe "Tanatos" Sp. z o.o. - 2017-02-23 - Swarzędz (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Segregowanie. Pakowanie odzieży. Metkowanie towaru. Kompletacje zamówień.
Progres Sp. z o.o. Sp.K. - 2016-01-11 - Gądki (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość