Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Kostrzyn Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Kostrzyn

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres miejsca pracy: ul. Sikorskiego 16b

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-18

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Jawor (dolnośląskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-04-26 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 340 PLN

sprzatanie powierzchni biurowych
GRAFMAJ CZESŁAW MAJOREK - 2017-02-02 - Suchy Las (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

pracownik produkcji
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zamysłowo (wielkopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-05-13 - Warka (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

praca montazowe elementów archotektury ogrodowej
P.P.H.U. EURO-ASTAR Krzysztof Korczyk - 2016-07-01 - Czołowo (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2015-11-17 - Hrubieszów (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa samochodów
RABIT Zenon Kaczmarek - 2016-06-22 - Skórzewo (wielkopolskie)

PORTIER - od 2 000 PLN

monitorowanie obiektu
KROTOS Jeżewicz Maciej - 2016-12-07 - Krosno (wielkopolskie)

MURARZ - od 3 000 PLN

wznoszenie ścian z elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych, wykonywanie elementów żelbetowych; fundamentów, słupów, stropów
Zakład Budowlany ROZ-BUD - 2017-02-16 - Dopiewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

ciężka praca fizyczna- ferma drobiu, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Łódź (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

kierowca samochodów cieżarowych - trasy - Wschód, UE
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Suchy Las (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 15,5 PLN

praca fizyczna, magazynowa
Adecco Poland Sp. z o.o. - 2016-06-09 - Robakowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

sprzedaż części samochodowych, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie paragonu lub faktury VAT
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Wysogotowo (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-03-11 - Kępno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT.C - od 5 000 PLN

prowadzenie auta typu chłodnia
PRZEDSIĘBIORSTWO SAVPOL Sp. z o.o.S.K. - 2017-04-05 - Stęszew (wielkopolskie)

SEKRETARKA - od 2 800 PLN

prowadzenie sekretariatu, odbieranie telefonów, planowanie spotkań, raportowanie, obsługa urządzeń,prowadzenie korespondencji,
Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K-4 Patrol Sp z.o.o. - 2017-02-13 - Sady (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

kierowca C+E
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-03-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DO ZBIORU PIECZAREK - od 1 850 PLN

zbiór pieczarek
KATWORK KATARZYNA SPYCHAŁA - 2016-06-07 - Wygoda (wielkopolskie)

KONFEKCJONER/KONFEKCJONERKA ODZIEŻY - do 13,5 PLN

składowanie, pakowanie odzieży, komletowanie zamówień.
WORK SERVICE S.A - 2016-06-16 - Gądki (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-05-13 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA BNIN - od 2 150 PLN

kasjer-sprzedawca
Dino Polska S.A. - 2016-05-31 - Kórnik (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Gryfino (zachodniopomorskie)

Dyrektor Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV/AGD/IT
Media Expert - 2016-06-15 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - od 2 300 PLN

Praca przy produkcji farb i lakierów, oklejanie wiaderek, etykietowanie. Miejsce pracy: Niepruszewo.
Job Impulse Polska Sp. z o.o. - 2017-01-13 - Niepruszewo (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-07-20 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA KAMIONKI - od 2 250 PLN

Dino Polska S.A. - 2016-06-07 - Kamionki (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI HOTELU I RESTAURACJI - 2 200 - 2 700 PLN

odpowiednio do stanowiska pracy
P.P.H.I U. "KANONIK" - Jacek Kanonik - 2016-08-31 - Chludowo (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-06-03 - Ruda Śląska (śląskie)

Wybierz miejscowość