Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Kostrzyn Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Kostrzyn

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres miejsca pracy: ul. Sikorskiego 16b

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-18

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ - od 1 080 PLN

układanie towarów w magazynie, zabezpieczanie towaru przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, oznakowanie składowanych towarów, obsługa wózka niskiego podnoszenia, skanowanie, liczenie towaru
WIMAR Marcin Wieczorek - 2016-09-20 - Plewiska (wielkopolskie)

KRAWIEC, KRAWCOWA - od 1 850 PLN

prace krawieckie
MILENA BIS Sp zoo - 2016-06-13 - Kostrzyn (wielkopolskie)

PRACA MAGAZYNOWA - GĄDKI 13-16 ZŁ - 13 - 16 PLN

kompletowanie zamówień dla Klientów indywidualnych i sklepów,przyjmowanie zwrotów towarów,sprawdzanie jakości, sortowanie i pakowanie odzieży,firma zapewnia transport Gniezna, Jarocina, Śremu, Książa Wielkopolskiego, Szamotuł,Obornik. Praca w systemie III zmian (grafik rozpisywany między poniedziałkiem a niedzielą).
kontakt przez OHP - 2016-05-02 - Gądki (wielkopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-06-08 - Węgrów (mazowieckie)

Product Manager - Nowe Media - -

Media Expert Tworzenie i zarządzanie podległą ofertą produktową.
Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów (na bazie trendów rynku).
Dokonywanie selekcji produktów celem zapewnienia założonych parametrów handlowych.
Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów –zarządzanie polityką cenową podległych grup produktowych.
Zorientowanie na cele, realizacja planów sprzedaży.
Definiowanie wymagań dotyczących produktów.
Współtworzenie działań marketingowych, pro – sprzedażowych.
Monitorowanie i analizowanie rynku.
Prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji.
Media Expert - 2016-08-22 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Administrator Hurtowni Danych - -

Media Expert Administrowanie bazami danych funkcjonującymi w organizacji,
Utrzymywanie istniejących baz danych oraz aktywny udział w ich rozwoju,
Projektowanie narzędzi raportowych i analitycznych klasy BI,
Przygotowywanie dokumentacji technicznej HD i procesów zasilania,
Tworzenie nowych baz, modelowanie procesów, w tym ETL, optymalizacja, raportowanie,
Diagnostyka i rozwiązywanie problemów, bezpośrednie wsparcie użytkowników,
Rozwój środowiska BI, udostępnianie raportów, budowa wewnętrznych aplikacji na potrzeby udostępniania raportów (SSRS, Excel), bieżąca walidacja danych,
Media Expert - 2015-10-06 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

STOLARZ - od 13,5 PLN

wykonywanie elementów drewnianych lub drewnopodobnych na podstawie dokumentacji, rysunków technicznych, dobór odpowiednich gatunków drewna lub materialów drewnopodobnych, klejów, lakierów
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Biskupice (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-08-05 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-24 - Świdnica (dolnośląskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

praca przy obszywaniu bielizny
'MJM' AGENCJA PRACY Sp. z o.o. - 2016-02-12 - Stęszew (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-10-04 - Starogard Gdański (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 800 PLN

-znajomość kuchni europejskiej,-obsługa imprez,-prace w kuchni.
P.P.H.I U. "KANONIK" - Jacek Kanonik - 2016-08-18 - Chludowo (wielkopolskie)

OPERATOR CNC - od 24 PLN

samodzielne stanowisko przy obsłudze: Centrów Frezarskich CNC firmy MAZAK (Operator CNC-frezer) lub automatów tokarskich CNC firmy MAZAK (opartor CNC-tokarz)
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Plewiska (wielkopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów - zgodnie z obowiązującymi procedurami, załadunek i rozładunek towarów, kontrola stanu ilościowego i jakościowego towaru; wypełnianie dokumentów magazynowych
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE "AJAKS" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-16 - Komorniki (wielkopolskie)

NIWELATOR - od 3 500 PLN

prace przy wykopach, pomiary niwelatorem, nadzór nad prawidłowością wykonywanych prac ( zgodność z pomiarami)
PPHU "INSTACH" mgr inż. Adam Książek - 2016-09-12 - Plewiska (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Świętochłowice (śląskie)

OBSŁUGA PRASY KRAWĘDZIOWEJ I GILOTYNY - 13,75 - 14,5 PLN

obsługa prasy gilotynowej do cięcia blachy
BROCAR PPUH S.C. - 2016-04-12 - Plewiska (wielkopolskie)

KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 500 PLN

Praca polega na bieżącej naprawie maszyn i urządzeń m. in. mieszalników, rozdrabniarek i urządzeń chłodniczych
Produkcja Surówek G. W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. - 2016-09-07 - Radzewo (wielkopolskie)

PIELĘGNIARKA - od 3 000 PLN

współpraca z lekarzami w zakresie poradnii specjalistycznych, obsługa komputera w systemie medycznym w zakresie rejestracji pacjentów
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ POZNAŃSKIE CENTRUM ZDROWIA - 2016-02-22 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-04 - Kęty (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 3 200 PLN

Kierowca kat. C
FRETLESS Sp. z o.o. - 2016-08-11 - Kórnik (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

ciężka praca fizyczna- ferma drobiu, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Łódź (wielkopolskie)

PORTIER - od 2 000 PLN

monitorowanie obiektu
KROTOS Jeżewicz Maciej - 2016-12-07 - Krosno (wielkopolskie)

ASYSTENT/KA DZIAŁU HANDLOWEGO - 2 775 - 3 100 PLN

telefoniczna obsługa klienta, obsługa istniejącej bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów
ALFATEC Sp. z o.o - 2016-04-08 - Suchy Las (wielkopolskie)

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-04-15 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK MARKETU - od 3 500 PLN

kierownik marketu
Dino Polska S.A. - 2016-01-19 - Biedrusko (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 13 PLN

kompleksowe prace związane z obsługą magazynu; prace fizyczne związane z załadunkiem i rozładunkiem; konfekcjonowanie; praca z wykorzystaniem wózków widłowych
Antidotum Ireneusz Marzoch - 2016-03-24 - Skórzewo (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-03-11 - Kępno (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed