Praca DIETETYK Żary Biznes-Box Marcin Krukar

Miejsce pracy:
Chrobrego 18, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Doradztwo, prowadzenie kuracji odchudzających wg norm przyjętych przez firmę, sprzedaż suplementów i

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 150 - 4 400 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zatrudnienie od styczeń/luty 2016r.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 150 - 4 400 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe magisterskie - preferowane kierunki dietetyka, technologia żywienia, żywienie człowieka biologia, biotechnologia i pochodne; mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi klienta/sprzedaży, komunikatywność; łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem, zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań, gotowość do odbycia wyjazdowego szkolenia

Nazwa pracodawcy: Biznes-Box Marcin Krukar

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Chrobrego

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
PROWADZENIE KURACJI ODCHUDZAJĄCYCH, SPRZEDAŻ SUPLEMENTÓW DIETY, DORADZTWO

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk