Praca DIETETYK, SPECJALISTA D/S ŻYWIENIA Zielona Góra Poradnia Dobry Dietetyk Aneta Olszewska

SŁOWACKA 27, 65-960 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Układanie diet, Prowadzenie wizyt, Pomiar i analiza masy ciała, Promocja Poradni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK, SPECJALISTA D/S ŻYWIENIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie w zawodzie dietetyka

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Certyfikat: doradca dietetyczny

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs podstaw dietetyki

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kurs: Instruktor Fitness i Dietetyki

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Szkolenie: "Skuteczne odżywianie i suplementacja w sporcie"

Szkolenie z zakresu dietetyki i odchudzania I i II

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe, szkolenie z zakresu dietetyki i odchudzania I i II, szkolenie: "skuteczne odżywianie i suplementacja w sporcie", kurs: Instruktor fitness i dietetyki, certyfikat: Doradca dietetyczny, doświadczenie w zawodzie dietetyka, kurs podstaw dietetyki, mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy: Poradnia Dobry Dietetyk Aneta Olszewska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

CISOWA 1D/2, 65-960 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: CISOWA

Numer budynku pracodawcy: 1D

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk