Praca DEKORATOR OZDÓB CHOINKOWYCH Złotoryja kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKORATOR OZDÓB CHOINKOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: zdobnik szkła

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 24.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Karta pracodawcy D10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: zdobnik szkła

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TŁUMACZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO - od 2 000 PLN

Tłumaczenie ustne w bezpośrednim kontakcie z pracownikami i kontrahentami. Tłumaczenia pisemne umów handlowych, maile. Omawianie przekładu z kontrahentami z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Jarosław (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

- obsługa kasy fiskalne-obsługa komputera i programu do zamawiaia towaru-obsługa KlientaW pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PORZĄDKOWEJ - od 1 850 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Łódź (łódzkie)

RECEPCJONISTA-KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości restauracji i hotelu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tarnowskie Góry (śląskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 950 PLN

Ustawianie oraz obsługa pojedynczych i złożonych obrabiarek oraz maszyn znajdujących się na produkcjiMonitorowanie i kontrola jakości procesu produkcjiZachowanie procesu produkcji i praca o odpowiedniej wydajności
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

842S BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 600 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Owadów (mazowieckie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Sułków (świętokrzyskie)

KOSMETOLOG - od 1 900 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych, masaży
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Olkusz (małopolskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Lipsko (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u bangladeskich dostawców, wspomaganie pracy bangladeskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. ZDALNEJ OBSŁUGI KLIENTA - od 4 500 PLN

-dostarczanie wsparcia dla klientów poprzez telefoniczne udzielanie odpowiedzi na ich zapytania;- przetwarzanie i zarządzanie zapytaniami klientów dotyczącymi produktów, promocji, zamówień, faktur, płatności, zwrotów, platform online oraz warunków i terminów.- aktualizowanie i wprowadzanie danych do systemu - wsparcie przy wdrażaniu i realizacji planów sprzedażowych i marketingowych,-tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań podnoszących poziom satysfakcji klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Zabierzów (małopolskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 1 850 PLN

-leczenie zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wieliczka (małopolskie)

853S - DYREKTOR NACZELNY - od 3 500 PLN

ocena efektywności działania firmy, zarządzanie procesami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej, rozwój firmy, wprowadzanie innowacyjnych metod handlu, budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez utrzymywanie dobrych relacji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Miedziana Góra (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 2 300 PLN

Zgodne ze stanowiskiem;
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Słupsk (pomorskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 8 500 PLN

Praca dla klientów i partnerów na całym świecie w celu zapewnienia wsparcia technicznego i rozwiązywania problemów. Skuteczne wykorzystanie bazy danych istniejących problemów, narzędzi do debugowania i symulacji laboratoryjnych do analizy problemów i określenia rozwiązań. Zapewnienie satysfakcji klientów. Aktywne uczestnictwo w tworzeniu i dzieleniu się wiedzą. Współpraca z jednostką biznesową i starszymi inżynierami w celu udoskonalenia produktów Cisco.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie, wydawanie pieniędzy, wycena towaru, metkowanie, wykładanie na półki, dbanie o czystość w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Bochnia (małopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

SPRAWDZANIE TOWARÓW POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM, ROZŁADUNEK, ZAŁADUNEK, PAKOWANIE, SKANOWANIE PUDEŁEK, SPRAWDZANIE STANU MAGAZYNOWEGO, PRZYJMOWANIE DOSTAW SUROWCÓW NA MAGAZYN, SELEKCJONOWANIE, DBANIE O PORZĄDEK NA TERENIE MAGAZYNU, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO ORAZ MASZYN WSPOMAGAJĄCYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI MASZYN MAGAZYNOWYCH I PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE DO PRAC NA WYSOKOŚCI POWYŻEJ 3 METRÓW, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU WÓZKÓW WIDŁOWYCH POTWIERDZONE ŚWIADECTWEM PRACY;
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 000 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego - przewóz towarów w transporcie krajowym i międzynarodowym. Wymagane prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy. Mile widziane doświadczenie w przewozie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

952U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń biurowych (telefon, ksero, skaner, komputer środowisko office), kontakt z klientem, kompletowanie, segregowanie oraz rejestrowanie pism i korespondencji, archiwizacja i przechowywanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami , obsługa centralki telefonicznej.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie, wydawanie, dostarczanie oraz układanie towaru; prace porządkowe; udział w inwentaryzacji;
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kotla (dolnośląskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)