Praca DEKORATOR OZDÓB CHOINKOWYCH Złotoryja kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKORATOR OZDÓB CHOINKOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: zdobnik szkła

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 24.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Karta pracodawcy D10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: zdobnik szkła

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gastronomiczna gości pensjonatu, przygotowanie sali konsumpcyjnej, nakrywanie i ustawianie stołów i krzeseł, przygotowanie sztućców, szkła, porcelany, nakrywanie stołów do konsumpcji.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Dąbrowa Tomaszowska (lubelskie)

POMOC MAGAZNIERA - 997,4 PLN

pomoc magazniera / nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Pabianice (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stargard (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO CE - do 2 000 PLN

obsluga pojazdu ciężarowego; przewóz materiałów
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Chorzów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Zgodny, branża bankowa, praca w Grudziądzu.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Praca na recepcji:- odbieranie telefonów, - umawianie klientów na terminy wizyt, - prowadzenei dokumentacji,- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Rzeszów (podkarpackie)

PROJEKTANT ROZWIĄZAŃ - od 11 700 PLN

Monitorowanie złożonych zależnych oraz responsywność systemowaIdentyfikowanie oraz przewidywanie czynników ryzykaTworzenie, rozwijanie oraz migracja na nowe platformy zgodnie ze strategiąTworzenie oraz rozwijanie zautomatyzowanych systemów oraz procedurProwadzenie konsultacji technicznych, Tworzenie planów finansowych oraz prognoz z uwględnieniem planów budżetowychPozyskiwanie feedbacku w celu rozwijania bardziej efektywnych rozwiązańTworzenie ciągłych usprawnieńUtrzymywanie wysokich standarówPrzekształcanie wymaganego przebiegu działań w jasną wizję
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ, ART. 150F - od 1 900 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Marki (mazowieckie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Radom (mazowieckie)

560U - PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Wolanów (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie kontaktów handlowych z klientami krajowymi oraz pochodzenia chińskiego lub wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Jaczów (dolnośląskie)

LIDER ZESPOŁU PRODUKCYJNEGO / DYSPOZYTOR ZMIANY / - od 2 500 PLN

zarządzanie kadrą pracowników produkcyjnych i wyznaczanie zadań
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Grójec (mazowieckie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Zielona Góra (lubuskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 750 PLN

organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP; sprawdzanie stanu tech.ciągnika i towarzyszących mszyn; kierowanie ciągnikiem rolniczym wraz z towarzyszącymi maszynami lub beczkowozem
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Jeżewo (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW - STAŻ - 997,4 PLN

opracowanie i wysyłanie zamówień na materiały produkcyjne, nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zamówień i zleceń, kontrola cen, opracowanie analiz w zakresie realizacji zamówień
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Libiąż (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymywanie czystości w salach i korytarzach szpitala.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Miechów (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA DROBIU - od 2 000 PLN

obsługa maszyn, kontrola parametrów technologicznych, udział w testach technkologicznych, w przegladach opracowywanie prac prewencyjnych dla maszyny
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

wykonywanie zbrojenia i układanie w formach, czyszczenie, prostowanie, cięcie i gięcie prętów zbrojeniowych, wiązanie cęgami, kontrolowanie jakości wykonywanych czynności, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP. WYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe, rok doświadczenia, znajomość rysunku technicznego, umiejętność wiązania cęgami, prawo jazdy.Praca w delegacji (Poznań, Wrocław, Szczecin)
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Jarosław (podkarpackie)

STAŻYSTA - 997,4 PLN

Zapoznanie z pracą sekretariatu prokuratury.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KASJER-HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

obsługa klientów, zamawianie i zakup towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Władysławów (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

- obsługa klientów w zakresie pracy fryzjera
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru, utrzymywanie sali sprzedaży i obiektu w czystości, obsługa myjni.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA-DOSTAWCA - do 13 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju;Dyspozycyjność 24 h;Rozładunek i załadunek auta;Odpowiedzialność za powierzone towary oraz gotówkę;Odpowiedzialność materialna;90-150 h pracy w miesiącu;Sala F
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

SALON SPRZEDAŻY-HANDLOWIEC - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Gniezno (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

-zapoznanie się z przepisami BHP i harmonogramem pracy-nauka szpachlowania, tynkowania i nakładanie elewacji-nauka prac blacharskich-nauka prac dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Świebodzin (lubuskie)