Praca DEKARZ Zbytowo kontakt przez PUP

Stanowisko: DEKARZ

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: zgodne ze stanowiskiem pracy

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Zbytowo (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zbytowo, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zbytowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mogileński

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Obr. Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy po odbytym stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: mogileński

Gmina pracodawcy: Mogilno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mogilno

Ulica pracodawcy: Obr. Mogilna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Roboty budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie kanapek, potraw obiadowych, przyjmowanie zamówień, sprzatanie, zmywanie
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Bronisze (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Świętochłowice (śląskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

nauka wyliczania cen detalicznych, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 2 344,51 PLN

Meldowanie i wymeldowanie gości hotelowych, obsługa recepcji, rozliczanie pobytu gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pokoi hotelowych oraz pomieszczeń ogólnodostępnych. Pielęgnacja roślin na terenie hotelu i w jego bezpośrednim obrębie. Przestrzeganie przepisów BHP.
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Czosnów (mazowieckie)

MONTER DEKORACJI CERAMICZNYCH - od 1 000 PLN

montaż dekoracji ceramicznych
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK PIERWSZEGO STOPNIA - od 1 850 PLN

PRACA W ARCGIWUM, OBSŁUGA SEKRETARIATU, REJESTRACJA WNIOSKÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, DOŚWIADCZENIE W PRACY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI;
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

WULKANIZATOR, MECHANIK - od 1 850 PLN

wymiana opon, sprzedaż , naprawa kół samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Zielona Góra (lubuskie)

DZIENNIKARZ - do 1 750 PLN

przygotowywanie materiałów dziennikarskich do telewizji, redagowanie informacji prasowych, pisanie tekstów dziennikarskich, przeprowadzanie wywiadów telewizyjnych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Bogatynia (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie terenów Spółdzielni, klatek schodowych, okien, wygrabianie i wyzbieranie śmieci z trawników, porządkowanie terenów zielonych, sprzątanie korytarzy piwnic, usuwanie śniegu z chodników
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W PRODUKCJI GARMAŻERYJNEJ - 997,4 PLN

lepienie pierogów
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Piaski (lubelskie)

POMOC MAGAZYNIERA - FAKTURZYSTA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Topola (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Lipsko (mazowieckie)

STAŻ/PO WER/- SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie pism
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

UKŁADACZ NAWIERZCHNI DROGOWYCH - od 12,2 PLN

przygotowanie koryta drogi pod nawierzchnie
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Warszawa (mazowieckie)

obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie zamówień, przyjęcie towaru, wykładanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Gniezno (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

prowadzenie ewidencji księgowej , księgowanie faktur i innych dokumentów, sporządzanie listy płac i wyliczanie składek ZUSsporządzanie deklaracji podatkowych oraz ZUS
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

sprzedaż powierzonych towarów w firmowych sklepach
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Głogów (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

przygotowywanie dań kuchni chińskiej i azjatyckiej, znajomość systemów kontroli jakości i czystośći, przestrzeganie higieny pracy, umiejętność czytania chińskich przypraw
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

Prace związane z naprawą i wymiana części w maszynach budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Skawina (małopolskie)

MAJSTER BUDOWY - od 2 000 PLN

refundacja 30 art. 150 f
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Białogard (zachodniopomorskie)

MURARZE I POKREWNI - 2 000 - 3 500 PLN

Murowanie i tynkowanie, roboty ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Olesno (opolskie)

MAGAZYNIER - od 11,5 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PROMOCJI I REKLAMY - od 1 750 PLN

Przygoptowywanie i montaż reklam, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mikołów (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

-prace na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Świebodzin (lubuskie)

POMOC LAKIERNIKA - 997,4 PLN

Przygotowywanie powierzchni do lakierowania
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 4 100 PLN

Obsługa klienta rosyjskojęzycznego, doradztwo.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Zabierzów (małopolskie)

Wstępna obróbka produktów, obsługa zmywaka, utrzymanie w czystości zaplecza kuchennego, pakowanie potraw.Umowa o pracę praca w godzinach 6:00-14:00.Dyspozycyjność, samodzielność, umiejetność pracy w zespole, rzetelność, gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele).
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)