Praca DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA Władysławów Usługi ogólnobudowlane Marcin Konieczny

Miejsce pracy:
95-001 Władysławów 33, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Branża ogólnobudowlana

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Władysławów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zgierz

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: Usługi ogólnobudowlane Marcin Konieczny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Władysławów

Numer budynku pracodawcy: 33

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 1 850 PLN

przeszycia, zszywanie - dzianina
PLANETA PRACY SP. Z O.O. - 2016-05-12 - Zgierz (łódzkie)

POMOCNIK DO GOSPODARSTWA ROLNEGO - od 500 PLN

Pomoc w gospodarstwie rolnym
MARIAN KACPRZAK - 2015-11-24 - Zgierz (łódzkie)

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedazy poprzez serwisy aukcyjne tj. administrowanie sklepu internetowego,- wprowadzanie ust. lub usł do sprzedaży internetowej,- nadzorowanie sprzedaży w sklepie internetowym, wysyłka towaru, wystawianie faktur, nadzór nad płatnościami za towary,- utrzymanie dobrych relacji z klientem oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklpeu internetowego,- doradzanie klientom w procesie zakupu przez internet,- dbałość o bieżące zaopatrzenie sklepu internetowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Ozorków (łódzkie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- sprzedaż bezpośrednia - tankowanie pojazdów,- prawidłowy kontak z klientem,- dbanie i przestrzeganie prawidłowych zasad bezpieczeństwa i porządu w miejscu pracy,- praca komputerowa z zastosowanie prpgramu sprzedaży,- przyjmowanie dostaw, rejestr i sprzedaż handlowa.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Piaskowice (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850,1 PLN

Mycie, Sprzątanie, Obieranie warzyw
Grek RTC S.A. - 2016-05-12 - Zgierz (łódzkie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z instrukcjami obsługi maszyn i urządzeń biurowych tj.: komputery, telefony i faks,- wytyczanie tras drogowych w celu organizacji transportu drogowego, towarów eksportowanych i importowanych oraz przewożonych wewnatrz kraju,- opracowywanie instrukcji wysyłkowych o materiałów informacyjnych dla klientów,- organizowanie wyładunku towarów lub załadunku ich do samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ozorków (łódzkie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

Produkcja odzieży jeansowej i bawełnianej.
Dariusz Michalak "VERTUS" Zakład Produkcyjno-Handlowy - 2016-08-31 - Zgierz (łódzkie)

KSIĘGOWA/POMOC KSIĘGOWEJ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
BIURO RACHUNKOWE MARZENA GAŁĄZKA - 2016-08-05 - Zgierz (łódzkie)

KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w sklepie ogrodniczo - budowlanym
Sp. z o. o. EFC Group - 2016-01-15 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna odzieży w wyspecjalizowanym sklepie, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala, wystawianie faktur i korekt, przygotowanie produktów do sprzedaży, składanie zamówień na brakujący towar, przyjmowanie towaru zgodnie z dokumentacją.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Głowno (łódzkie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

pakowanie, sortowanie i kompletowanie produktów/kontrola jakości/utrzymywanie ciągłości procesu linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2017-01-24 - Stryków (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 200 PLN

Sprzątanie biura
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Zgierz (łódzkie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO+MYJNIA OPAKOWAŃ - od 1 850 PLN

prace przy myciu opakowań, rozładunku opakowań, nalewanie do opakowań plastikowych
AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. - 2016-06-13 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWO-MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- archiwizacja dokumentów,- pakowanie i przepakowaywanie towarów,- etykietowanie produktów,- rejestracja zagłoszeń reklamacyjnych,- rejestracja przesyłek.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zgierz (łódzkie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 1 849,42 PLN

NAUCZYCIEL MATEMATYKI W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM
Zespół Szkół im. Stefana Kopcińskiego - 2016-08-19 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY, FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

Wystawianie faktur, przygotowywanie dokumentów eksportowych
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY MEBLARSKIEJ, CZYSZCZENIE ELEMENTÓW MEBLOWYCH, PAKOWANIE, KONTROLA JAKOŚCI FRONTÓW MEBLOWYCH
JASIK S. C. Wojciech Jasik, Anna Jasik - 2016-06-20 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

szycie bielizny
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Głowno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- dbałość o wystrój, czystość w sklepie i jego obrębie,- przyjmowanie i zamawianie towaru,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa klienta,- wycena towaru i rozmieszczenie go na półkach.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Parzęczew (łódzkie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- rejestracja pacjentów w bazie danych,- statystyka usług medycznych,- prowadzenie, porządkowanie dokumentacji medycznej,- obsługa programu Open Office, KA-MEDICA,- obsługa pacjentów od rejestracji do wypisu.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

MŁODSZY MONTER - od 13 PLN

Montaż drobnych elementów do systemów telekomunikacyjnych, dokonywanie pomiarów, cięcie światłowodów, kontrola jakości, pakowanie
kontakt przez OHP - 2017-02-16 - Stryków (łódzkie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

sprawowanie opieki nad osobami przebywającymi w mieszkaniach chronionych lub korzystających z usług opiekuńczych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

UniFour Poland sp zoo - 2016-07-20 - Zgierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa klientów salonu optycznego,- sprzedaż okularów,- obsługa urządzeń biurowych: faks, ksero, komputer oraz urządzenia optycznych,- wydawanie kwitów fiskalnych i obsługa kasy,- przyjmowanie reklamacji,- dbanie o porządek w miejscu pracy,- właściwa ekspozycja towarów,- wykonywanie innych zadań zleconych w ramach stanowiska.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Zgierz (łódzkie)

MISTRZ STOLARSKI - 2 500 - 4 000 PLN

wykonywanie okien, drzwi, mebli
'KDT" Zakład Produkcji Drzewnej Krzysztof Smulewicz - 2016-04-01 - Dzierżązna (łódzkie)

aktywna sprzedaż, kontakt z klientem, obsługa komputera
TEND Anna Tuckendorf - 2016-08-17 - Zgierz (łódzkie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA - od 2 500 PLN

Prowadzenie ewidencji ksiegowej, księgi przychodów i rozchodów.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Stryków (łódzkie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przyswojenie wiadomości na temat stosowanych w kosmetyce preparatów (skład, sposób zastosowania, wskazania i przeciwskazania),- zapoznanie się z urządzeniami stosowanymi do wykonywania zabiegów,- wykonywanie zabiegów na twarz i ciało.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Zgierz (łódzkie)