Praca DEKARZ <30 NK Budzyń kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Budzyń, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: prace dekarskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Budzyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chodzieski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Kolejowa 22, 62-100 Wągrowiec, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wągrowiecki

Gmina pracodawcy: Wągrowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wągrowiec

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.04.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK JUNIOR POWIERZCHNI SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK PUNKTU POBRAŃ - 1/2 ETATU - od 1 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pobieranie i oznakowanie materiału do badań laboratoryjnych, wydawanie wyników, obsługa kasy fiskalnej; WYMAGANIA: wykształcenie kierunkowe - medyczne kierunek pielęgniarka, mile widziane doświadczenie, umiejętność pobierania materiałów biologicznych do badań laboratoryjnych; Praca w Lublińcu 1/2 etatu
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Lubliniec (śląskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Wiercenie na wiertarkach. ostrzenie narzędzi skrawających, ustawienia przyrządów na maszynach (prasach).
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Zelów (łódzkie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdem w transporcie międzynarodowym, załadunek, rozładunek, porozumiewanie się z dostawcami i odbiorcami na terenie Niemiec i Włoch oraz na pozostałym terenie Europy wg zleceń - Niemcy, Włochy i inne kraje
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Zielona Góra (lubuskie)

TŁOCZARZ W METALU - 997,4 PLN

Operacja tłoczenia i cięcia;
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Tarnowskie Góry (śląskie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Opole (opolskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 2 000 PLN

Umiejętność przygotowywania dań kuchni wietnamskiej, umiejętność odtworzenia ich z oryginalnych wietnamskich przepisów, zarządzanie produkcją, zamawianie produktów od wietnamskich dostawców, umiejętnośc czytania przepisów po wietnamsku
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ - od 1 100 PLN

rozkładanie towarów, kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki, zabezpieczanie towarów, wydawanie towarów, dokonywanie wizualnej kontroli
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Białobrzegi (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Sztum (pomorskie)

KUCHARZ-KELNER - od 2 000 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Karlino (zachodniopomorskie)

PIELĘGNIARKA - od 1 958 PLN

Kompleksowa opieka pielęgniarska dla wszystkich mieszkańców, udzielanie mieszkańcom świadczeń diagnostycznych, troska o spokój, komfort psychiczny mieszkańców, prowadzenie dokumentacji medycznej mieszkańców.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Rzadkowo (wielkopolskie)

sprzedaż towaru, przyjęcie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Chojnice (pomorskie)

F-MALARZ, TYNKARZ, MURARZ - od 1 850 PLN

Docieplanie budynków, tynkowanie, malowanie, kładzenie papy termozgrzewalnej.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Chojnów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż ekspozycji, przyjmowanie towaru, obsługa kasy, wagi, krajalnicy do wędlin.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac montażowych, ślusarskich i spawalniczych. Interpretacja i czytanie specyfikacji techniczno-wykonawczych, w tymj w jednym z języków:angielski, niemiecki, rosyjski. Umiejetnoścć posługiwania się podstawowym i specjalistycznym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, mikrometr, tabele pomiarowe) oraz wzorcowanie.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Piotrowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA X1 - do 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

1. Przeszkolenie w zakresie BHP.2. Pomoc przy załadunku i rozładunku samochodów.3. Sprzątanie magazynu.4. Sprawdzanie dat przydatności towaru.5. Wyjazd z kierowcą do klienta.6. Pomoc przy rozładunku towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kartuzy (pomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY (FITNESS KLUB) - od 2 100 PLN

Utrzymanie porządku na obszarze klubu, dbanie o pozytywny wizerunek klubu.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK KOMINIARSKI - od 925 PLN

czyszczenie przewodów kominiarskich, praca na wysokości
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Piła Kościelecka (małopolskie)

BAGAŻOWY K/M - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

montowanie instalacji wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych, montowanie urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Zabłocie (śląskie)

POMOCNIK INSTALATORA - od 1 900 PLN

Wykonywanie instalacji niskoprądowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

przygotowywanie konstrukcji do malowania, czyszczenie konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Sejny (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(PFRON) - 997,4 PLN

obsługa programów i urządzeń biurowych, tworzenie baz danych, zasady przygotowania i sporządnia dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łódź (łódzkie)

REFERENT - od 1 850 PLN

- prowadzenie spraw administracyjno-administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Szczaniec (lubuskie)

MANIKIURZYSTKA - do 12 PLN

Zabiegi na paznokciach: - manicure hybrydowy, - przedłużanie paznokci, Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach od 9:00 do 21:00. Około 100 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Wrocław (dolnośląskie)